کد خبر: 10176تاریخ انتشار : ۹:۲۶:۴۶ - دوشنبه ۳ تیر ۱۳۹۸

استاندار مازندران در مراسم معارفه سرپرست فرمانداری قائم‌شهر: رونق اقتصادی و اشتغال باید اولویت نخست مدیران باشد

مقام عالی دولت در مازندران در مراسم تکریم و معارفه فرماندار قائم شهر یادآور شد: اولویت نخست مدیران به ویژه فرمانداران باید رونق اقتصادی و اشتغال باشد. ‎ به گزارش مازنی خبر ، احمد حسین زادگان در جلسه شورای اداری شهرستان قائمشهر، افزود: انتظارم بر آن است تا فرماندار برای توسعه اقتصادی و اشتغال در […]

استاندار مازندران در مراسم معارفه سرپرست فرمانداری قائم‌شهر: رونق اقتصادی و اشتغال باید اولویت نخست مدیران باشد

مقام عالی دولت در مازندران در مراسم تکریم و معارفه فرماندار قائم شهر یادآور شد: اولویت نخست مدیران به ویژه فرمانداران باید رونق اقتصادی و اشتغال باشد. ‎

به گزارش مازنی خبر ، احمد حسین زادگان در جلسه شورای اداری شهرستان قائمشهر، افزود: انتظارم بر آن است تا فرماندار برای توسعه اقتصادی و اشتغال در شهرستان قائمشهر از توان و ظرفیت جوانان و دانشگاه ها استفاده کند، چرا که با مشاوره جوانان می توان زودتر به انتظارات شهروندان پاسخ داد.

وی پاکدستی را میزان محوری فعالیت مدیران برشمرد و یادآور شد: پاکدستی، نگاه و عمل اعتدالی، قانون مداری، داشتن برنامه و نظارت برعملکرد دستگاه های اجرایی باید از دیگر معیارهای محوری فرمانداران باشد.

حسین زادگان بر ارایه گزارش به مردم از سوی فرمانداران با کمک اصحاب رسانه تاکید کرد و عنوان داشت: تمام اقدامات باید پیوست رسانه ای داشته باشد تا کارها و اقداماتی که انجام می دهیم از این طریق به سمع و بصر مردم برسد.

وی به بحث آسیب های اجتماعی در جامعه اشاره کرد و ادامه داد: در بحث آسیب های اجتماعی فرماندار باید از ظرفیت جوانان و بانوانی که قابلیت حل کاهش این موضوع را دارند، نهایت استفاده را ببرد.

استاندار مازندران تاکید کرد: نظارت مستقیم بر بازار از جمله ماموریت های مهم فرمانداران است و باید در قالب ستاد تنظیم بازار برکالاها نظارت مستقیم بر بازار داشته باشید تا فشار کمتری بر مردم وارد شود.

استاندار مازندران با بیان اینکه شهرستان قائمشهر در شمار شهرستان های بزرگ است و با مشکلاتی در برخی حوزه ها روبروست، افزود: همه باید بتوانیم تا معضلات موجود در شهرستان قائمشهر را با برنامه محوری و زمان بندی حل کنیم.

حسین زادگان با اشاره به اینکه باشگاه نساجی مازندران به خریدار جدیدی فروخته شد از فرماندار قائمشهر خواست تا وقت بیشتری برای این باشگاه بگذارد چرا که تیم نساجی مازندران چه در سطح شهرستان قائمشهر و چه در مازندران هواداران بی نظیری دارد.

وی با اعلام اینکه طی سال گذشته با یک عزم جهادی اقدامات موثری در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر صورت گرفته است، گفت که همه باید کمک کنند تا قبل از شروع فصل، این ورزشگاه تکمیل و برای مسابقات آماده شود.

حسین زادگان در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه باشگاه نساجی مازندران به خریدار جدیدی فروخته شد از فرماندار قائمشهر خواست تا وقت بیشتری برای این باشگاه بگذارد چرا که تیم نساجی مازندران چه در سطح شهرستان قائمشهر و چه در مازندران هواداران بی نظیری دارد.

استاندار مازندران با اعلام اینکه طی سال گذشته با یک عزم جهادی اقدامات موثری در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر صورت گرفته است، گفت که همه باید کمک کنند تا قبل از شروع فصل، این ورزشگاه تکمیل و برای مسابقات آماده شود.

در این مراسم از زحمات ۶ ساله مهدی محمدی فرماندار سابق قائمشهر تقدیر و یحیی یوسف پور به عنوان سرپرست جدید فرمانداری قائمشهر معرفی شد.