کد خبر: 10190تاریخ انتشار : ۱۰:۰۲:۰۲ - دوشنبه ۳ تیر ۱۳۹۸

آیت الله معلمی : فرماندار قائم شهر یک مدیر مردم‌دار و حامی قشر فقیر بود / رئیس دادگستری قائم‌شهر : آقای محمدی به معنای واقعی یک فرماندار بود / محمدی: قدردان تمام لطف مردم عزیز قائم‌شهر هستم

امام جمعه قائم شهر گفت: فرماندار سابق قائمشهر با جدیت تمام تلاش می کرد تا مشکلات خانواده های محروم و نیازمند را برطرف کند. به گزارش مازنی خبر ، آیت الله علی معلمی در مراسم تودیع و معارفه فرماندار قائم شهر اظهار داشت: صندلی مسئولیت فرصتی است تا مدیران به مردم خدمت کنند. نماینده مردم […]

آیت الله معلمی : فرماندار قائم شهر یک مدیر مردم‌دار و حامی قشر فقیر بود / رئیس دادگستری قائم‌شهر : آقای محمدی به معنای واقعی یک فرماندار بود / محمدی: قدردان تمام لطف مردم عزیز قائم‌شهر هستم

امام جمعه قائم شهر گفت: فرماندار سابق قائمشهر با جدیت تمام تلاش می کرد تا مشکلات خانواده های محروم و نیازمند را برطرف کند.

به گزارش مازنی خبر ، آیت الله علی معلمی در مراسم تودیع و معارفه فرماندار قائم شهر اظهار داشت: صندلی مسئولیت فرصتی است تا مدیران به مردم خدمت کنند.

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری از خدمات ۶ ساله مهدی محمدی فرماندار سابق قائمشهر قدردانی کرد و ادامه داد: از جمله ویژگی های اخلاقی فرماندار سابق قائمشهر تحمل بالا، صبوری در برابر ارباب رجوع و توجه جدی به نیازمندان بوده است.

آیت الله معلمی تصریح کرد: آقای محمدی یک مدیر مردم‌دار و حامی قشر فقیر بود به طوری که همواره به افراد تحت پوشش بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی (ره) توجه ویژه ای داشت.

وی برای یحیی یوسف پور سرپرست فرمانداری قائم شهر آرزوی موفقیت کرد و ادامه داد: مدیران باید تلاش کنند تا رضایت مردم از مسئولین بیشتر شود.

امام جمعه قائم شهر با اعلام اینکه شهر قائمشهر جمعیتی بالای ۲۰۰ هزار نفر جمعیت دارد، گفت: بهتر است تا برای این شهرستان ساختمان جدید فرمانداری احداث شود.

*** رئیس دادگستری شهرستان قائم شهر نیز گفت: آقای محمدی به معنای واقعی یک فرماندار بود.

حجت‌الاسلام و المسلمین روح‌اله باقری در مراسم تودیع و معارفه فرماندار قائم شهر تصریح کرد: فرماندار قائم شهر آگاه به اختیارات و قوانین مختلف بود و این موضوع جای قدردانی دارد.

وی ضمن قدردانی از تلاش های ۶ ساله مهدی محمدی در فرمانداری قائم شهر برای یحیی یوسف پور در مسئولیت جدید آرزوی موفقیت کرد.

*** فرماندار سابق قائمشهر نیز در این جلسه با بیان اینکه در حوزه اقتصاد مقاومتی و اشتغال در این شهرستان اقدامات موثری صورت گرفته است، گفت: با همه مشکلاتی که در حوزه کارخانه نساجی وجود داشت اما دستگاه های این کارخانه بعد از ۱۶ سال پلمپ دوباره راه اندازی شده است.

به گزارش مازنی خبر ، مهدی محمدی، مردم شهرستان قائم شهر را بی نظیر توصیف کرد و تصریح کرد: از تمام لطف مردم قائم شهر نسبت به خودم صمیمانه تشکر می کنم.

وی با بیان اینکه در سیل اخیری که اواخر سال جاری رخ داد پل بالارستم شهرستان قائمشهر تخریب شد، افزود: با همت جهادی همه دستگاه های ذی ربط پل موقت بالارستم بعد از ۷۰ روز افتتاح و به بهره برداری رسیده است.

محمدی شهرستان قائم شهر را دارای ظرفیت های بسیاری دانست و ضمن تبریک و آرزوی موفقیت برای یحیی یوسف پور ، اظهار داشت:‌ در حوزه کشاورزی اقدامات خوبی در سال های اخیر در بحث کشت نیشکر و لیموترش در شهرستان انجام شد.

وی با بازسازی استادیوم شهید وطنی قائم شهر اشاره کرد و ادامه داد: نساجی یک تیم محبوب در شهرستان قائم شهر است که برای حفظ آرامش هواداران پرشور این تیم از هیچ کوششی دریغ نکردیم و تلاش کردیم تا استادیوم وطنی برای بازی های نساجی در فصل گذشته لیگ برتر آماده شود.

فرماندار سابق قائمشهر ضمن قدردانی از مجموعه کارکمندان فرمانداری ، دیگر دستگاه های اجرائی و اصحاب رسانه ، افزود: جا دارد از همراهی های اعضای شورای تامین و شورای اداری شهرستان جهت توسعه شهرستان قائم شهر قدردان باشم.

محمدی همچنین افزود: در طول ۶ سال مسئولیتم آقایان فلاح ، اسلامی و حسین زادگان استاندار مازندران بودند که جا دارد از همه لطفی که این عزیزان به بنده و شهرستان قائم شهر داشتند تشکر کنم.

در این مراسم از زحمات مهدی محمدی فرماندار سابق قائمشهر تقدیر و یحیی یوسف پور به عنوان سرپرست جدید فرمانداری قائمشهر معرفی شد.

یحیی یوسف پور اهل روستای آهنگرکلای آمل است که پیش از این چهار سال فرماندار شهرستان محمودآباد بود.

مهدی محمدی که به مدت ۶ سال سکان فرمانداری قائمشهر را برعهده داشت بنا است تا به عنوان یکی از مدیران ستادی استانداری مازندران منصوب شود.