کد خبر: 10202تاریخ انتشار : ۱۹:۰۳:۵۱ - دوشنبه ۳ تیر ۱۳۹۸

دستگیری عوامل درگیری با ماموران یگان حفاظت در ساری

فرمانده انتظامی ساری از دستگیری ۲ قاچاقچی محصولات جنگلی و عاملان درگیری با ماموران یگان حفاظت منابع طبیعی در منطقه “چهار دانگه ” خبر داد. به گزارش مازنی خبر ، ناصر علی صفرپور در تشریح این خبر، گفت: در پی وقوع درگیری ۲ قاچاقچی محصولات جنگلی با ماموران یگان حفاظت منابع طبیعی این شهرستان در […]

دستگیری عوامل درگیری با ماموران یگان حفاظت در ساری

فرمانده انتظامی ساری از دستگیری ۲ قاچاقچی محصولات جنگلی و عاملان درگیری با ماموران یگان حفاظت منابع طبیعی در منطقه “چهار دانگه ” خبر داد.

به گزارش مازنی خبر ، ناصر علی صفرپور در تشریح این خبر، گفت: در پی وقوع درگیری ۲ قاچاقچی محصولات جنگلی با ماموران یگان حفاظت منابع طبیعی این شهرستان در منطقه “چهاردانگه”، موضوع در دستور کار ماموران انتظامی این فرماندهی قرار گرفت.

وی تصریح کرد : متهمان با استفاده از سلاح سرد و پس از درگیری و مجروح کردن یکی از ماموران یگان حفاظت منابع طبیعی از محل درگیری با خودرو پراید متواری شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان ساری خاطر نشان کرد: با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات پلیسی متهمان شناسایی و با هماهنگی قضائی در عملیاتی ضربتی و غافلگیرانه دستگیر شدند و خودروی پراید آنان نیز توقیف شد.

صفرپور افزود: متهمان پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی و با صدور حکم و قرار مناسب روانه زندان شدند.