کد خبر: 10229تاریخ انتشار : ۱۷:۵۹:۰۲ - سه شنبه ۴ تیر ۱۳۹۸

پلیس خبر داد : قتل پایان درگیری دو جوان آملی

رمانده انتظامی شهرستان آمل از دستگیری جوان قاتلی که در درگیری با دوستش موجب مرگ او شده بود، خبر داد به گزارش مازنی خبر ، سرهنگ نعمت الله آزادی گفت: این حادثه دیشب در یکی از مناطق مسکونی شهرستان آمل، بین ۲ جوان ۲۳ ساله رخ داد . فرمانده انتظامی شهرستان آمل افزود: قاتل پس […]

پلیس خبر داد : قتل پایان درگیری دو جوان آملی

رمانده انتظامی شهرستان آمل از دستگیری جوان قاتلی که در درگیری با دوستش موجب مرگ او شده بود، خبر داد

به گزارش مازنی خبر ، سرهنگ نعمت الله آزادی گفت: این حادثه دیشب در یکی از مناطق مسکونی شهرستان آمل، بین ۲ جوان ۲۳ ساله رخ داد .

فرمانده انتظامی شهرستان آمل افزود: قاتل پس از ارتکاب چاقو کشی و ارتکاب به جرم به منزل یکی از بستگان مراجعه و سپس متواری شد و خانواده اش از موقعیت وی اطلاعی نداشتند.
سرهنگ آزادی گفت: پلیس آگاهی با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات پلیسی مخفیگاه متهم را در یکی از مناطق مسکونی شهرستان آمل شناسایی و با هماهنگی قضائی قاتل را در عملیاتی غافلگیرانه و در کمتر از یک ساعت شناسایی و دستگیر کردند.
فرمانده انتظامی شهرستان آمل افزود: متهم دلیل قتل را مشاجره میان مقتول و یکی از دوستانش بیان کرده و وی ناخواسته وارد این مشاجره شده که با ورود برادران مقتول برای رهائی از صحنه، ضربه‌ای با چاقو به مقتول وارد و از محل قتل متواری می‌شود.