کد خبر: 10231تاریخ انتشار : ۱۷:۵۷:۵۵ - سه شنبه ۴ تیر ۱۳۹۸

پیدا شدن جوان گمشده در جنگل های چالوس

رئیس جمعیت هلال احمر چالوس از پیدا شدن جوان گمشده در جنگل های ذوات چالوس بعد از ۱۰ ساعت عملیات جستجو تیم امداد و نجات این شهرستان خبر داد. به گزارش مازنی خبر ، امیرحسین عسگر زاده روز سه شنبه در گفت و گو با  ایرنا گفت: با تلاش ۱۰ ساعته ۳ تیم از امدادگران […]

پیدا شدن جوان گمشده در جنگل های چالوس

رئیس جمعیت هلال احمر چالوس از پیدا شدن جوان گمشده در جنگل های ذوات چالوس بعد از ۱۰ ساعت عملیات جستجو تیم امداد و نجات این شهرستان خبر داد.

به گزارش مازنی خبر ، امیرحسین عسگر زاده روز سه شنبه در گفت و گو با  ایرنا گفت: با تلاش ۱۰ ساعته ۳ تیم از امدادگران هلال احمر و اهالی منطقه در عملیات جست و جو جوان ۳۵ ساله بومی در ساعت ۱۲ ظهر امروز در جنگل‌های منطقه پیدا شد.

وی افزود: این جوان که به همراه یکی از دوستانش صبح روز گذشته برای چیدن تمشک وارد جنگل‌های منطقه ذوات می‌شوند از همدیگر جدا می‌شوند که یکی آنان موفق به بازگشت می شود.

به گفته عسگر زاده، نیروهای امدادی هلال احمر این فرد را سالم در نزدیکی از رودخانه‌های این منطقه یافتند.

رئیس جمعیت هلال احمر چالوس از مردم خواست حتی الامکان در جنگل های منطقه که آشنایی چندانی ندارند، سفر نکنند.

جنگل، سد و آبشار طبقاتی ذوات یکی از جاذبه‌های گردشگری در شهرستان چالوس است که هرساله بویژه در ایام تعطیلات گردشگران زیادی را جذب می‌کند.

شهرستان چالوس با جمعیت ‎ ۱۱۶ هزار نفر و بیش از ‎ ۱۰۰ روستا با داشتن طبیعت زیبا و سابقه تاریخی سالانه پذیرای میلیون‌ها گردشگر داخلی و خارجی است.