کد خبر: 10251تاریخ انتشار : ۱۵:۰۲:۱۴ - دوشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۸

فرماندار جدید قائم‌شهر در جمع اصحاب رسانه: مدیران شهرستان از انتقاد خبرنگاران استقبال کنند / به تاثیر انتقاد سازنده در پیشرفت و توسعه اعتقاد دارم

فرماندار جدید قائم شهر در کمتر از ده روز از زمان انتصابش به این سمت ، با اصحاب رسانه شهرستان نشست هم اندیشی برگزار کرد. به گزارش مازنی خبر ، یحیی یوسف پور در این نشست اصحاب رسانه را چشم بینای جامعه توصیف نمود. یوسف پور با تاکید بر ارزش و اهمیت قلم در دین […]

فرماندار جدید قائم‌شهر در جمع اصحاب رسانه: مدیران شهرستان از انتقاد خبرنگاران استقبال کنند / به تاثیر انتقاد سازنده در پیشرفت و توسعه اعتقاد دارم

فرماندار جدید قائم شهر در کمتر از ده روز از زمان انتصابش به این سمت ، با اصحاب رسانه شهرستان نشست هم اندیشی برگزار کرد.

به گزارش مازنی خبر ، یحیی یوسف پور در این نشست اصحاب رسانه را چشم بینای جامعه توصیف نمود.

یوسف پور با تاکید بر ارزش و اهمیت قلم در دین اسلام ، اظهار داشت: بنده همواره به تاثیر انتقاد سازنده در پیشرفت و توسعه جامعه اعتقاد دارم.

وی بر ارائه ی عملکرد مدیران شهرستان به رسانه ها تاکید کرد و‌گفت : مدیران باید با رسانه ها در ارتباط باشند تا مردم نیز از عملکرد مدیران آگاه شوند.

فرماندار قائم شهر ادامه داد: قلم توسعه و تمدن را در جامعه به وجود آورده است و خبرنگاران نیز دروازه بانان‌ جامعه هستند زیرا نوع خبر را کنترل می کنند.

یوسف پور با اشاره به اینکه جامعه ما مسیر نظام جمهوری اسلامی و انقلاب اسلامی را انتخاب کرده است، تصریح کرد : با همه ی مشکلات به آینده امیدوار هستیم و انتظار می رود خبرنگاران نیز در کنار مسئولین در جهت پیشبرد اهداف نظام قرار داشته باشند.

فرماندار قائمشهر به برگزاری نشست خبری روسای ادارات و همچنین راه اندازی شورای روابط عمومی شهرستان اشاره کرد و گفت : مدیران باید با رسانه ها در ارتباط باشند تا مردم نیز از عملکرد مدیران آگاه شوند و در این مسیر از افراد کاربلد در حوزه روابط عمومی دستگاه خود بهره ببرند.

مقام عالی دولت در شهرستان قائمشهر تیم نساجی و کارخانه نساجی را ریشه و هویت شهرستان دانست و‌ ابراز کرد : زیرساخت های لازم برای موفقیت باشگاه نساجی و همچنین توسعه کارخانه نساجی باید ایجاد شود تا مسیر به طور مطلوب پیش رود و دغدغه ها حل شوند.

وی تسلط بر حوزه کاری را از رموز موفقیت مدیران بیان کرد و افزود : قائمشهر ظرفیت های مختلفی دارد که باید شناسایی شوند و برای هرکدام از آنان برند سازی شود و در این راه نقش اصحاب رسانه ، نخبگان و جوانان پررنگ خواهد بود.