کد خبر: 10253تاریخ انتشار : ۱۵:۴۶:۱۶ - سه شنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۸

انتصاب مدیرکل جدید دفتر سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری مازندران

مازنی خبر : براساس حکم احمد حسین زادگان، مقام عالی دولت در مازندران؛ مهدی محمدی؛ به عنوان مدیر کل جدید دفتر سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری مازندران منصوب و طی مراسمی، با حضور معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار معارفه شد. در بخشی از این حکم آمده است: امید است با اتکال به خداوند […]

انتصاب مدیرکل جدید دفتر سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری مازندران

مازنی خبر : براساس حکم احمد حسین زادگان، مقام عالی دولت در مازندران؛ مهدی محمدی؛ به عنوان مدیر کل جدید دفتر سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری مازندران منصوب و طی مراسمی، با حضور معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار معارفه شد.

در بخشی از این حکم آمده است:

امید است با اتکال به خداوند متعال و رعایت کامل و دقیق قوانین و مقررات و بهره گیری از تجارب علمی و عملی خویش در ایفای وظایف محوله و خدمت به مردم موید و منصور باشید.

توفیق روزافزونتان را در پیروی از منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی ” مد ظله العالی ” در جهت پیشبرد اهداف و آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و سیاست های دولت تدبیر و امید از درگاه پروردگار خواستارم.

در این مراسم از تلاش های رضا عنایتی، در زمان مسئولیتش قدردانی شد.

*** معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مازندران گفت: در انتخابات بر رعایت قانون تاکید داریم زیرا در اینصورت حقوق انتخاب‌کنندگان و انتخاب‌شوندگان رعایت خواهد شد.

به گزارش #مازنی‌خبر ، دکتر حسین حسن‌نژاد در مراسم تودیع و معارفه مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری ضمن تقدیر از رضا عنایتی مدیرکل سابق این حوزه، گفت: روحیه تعامل و استفاده از توان دیگر دستگاه‌ها باعث توفیق و موفقیت یک مجموعه می‌شود.

وی با اشاره به تجربیات و توانمندی‌های مهدی محمدی ، ادامه داد: رصد سیاسی مدیران در نهایت موجب پیشرفت می‌شود.

حسن‌نژاد افزود: ارتباط سازنده با همه دستگاه‌ها و افراد حقوقی موثر از جمله نخبگان و رسانه‌ها و همچنین دفاع از حقوق شهروندی می‌بایست در اداره کل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری تقویت شود.

گفتنی است بعد از بازنشستگی رضا عنایتی ، با حکم استاندار مازندران ، #مهدی_محمدی فرماندار سابق قائم‌شهر به سمت مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری منصوب شد.

http://uupload.ir/files/htd1_photo_2019-07-02_10-20-26.jpg