کد خبر: 10255تاریخ انتشار : ۱۵:۴۷:۴۳ - سه شنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۸

تاکید استاندار مازندران بر گره گشایی از کار مردم: مدیران ملاقات عمومی هفتگی را منظم برگزار و مشکلات را حل کنند

استاندار مازندران گره گشایی از کار مردم را ماموریت اساسی و فلسفه وجودی فعالیت تمامی دستگاه ها و ادارات دانست و تاکید کرد: مدیران ملاقات عمومی هفتگی را منظم برگزار و مشکلات مردم را در سریع ترین زمان حل کنند. ‎ به گزارش مازنی خبر ، احمد حسین زادگان روز سه شنبه در برنامه دیدار […]

تاکید استاندار مازندران بر گره گشایی از کار مردم: مدیران ملاقات عمومی هفتگی را منظم برگزار و مشکلات را حل کنند

استاندار مازندران گره گشایی از کار مردم را ماموریت اساسی و فلسفه وجودی فعالیت تمامی دستگاه ها و ادارات دانست و تاکید کرد: مدیران ملاقات عمومی هفتگی را منظم برگزار و مشکلات مردم را در سریع ترین زمان حل کنند. ‎

به گزارش مازنی خبر ، احمد حسین زادگان روز سه شنبه در برنامه دیدار چهره به چهره با مردم ساری که در فرمانداری این شهرستان برگزار شد، افزود: گره گشایی از کار مردم در اولویت برنامه‌های مسئولان استانی و شهرستانی دولت قرار دارد و هیچ کاری نباید برای مسئولان بالاتر از رسیدگی به مشکلات مردم باشد.

وی گفت: پایه و اساس نظام جمهوری اسلامی بر مردم سالاری است و توسعه و پیشرفت کشور و ایستادگی ما در برابر دشمنان مرهون حمایت‌های مردمی است.
نماینده عالی دولت در مازندران تاکید کرد: در چنین فرآیندی برای ما به عنوان مسئولان نظام جمهوری اسلامی هیچ اولویتی بالاتر از رسیدگی به کار مردم نیست و برنامه ملاقات عمومی استاندار نیز با این رویکرد در تمام شهرستان‌های استان مازندران برگزار شده و می‌شود.
حسین زادگان، اظهار داشت: در برنامه ملاقات عمومی مدیریت ارشد استانی که معاونان و سایر مدیران رده میانی استان نیز حضور دارند و با هدف رسیدگی به مشکلات مردم انجام و تلاش می‌شود تلاش برآن است تا در شرایط حساس کنونی بتوانیم در حد توان مشکلات مردم را کاهش دهیم.
وی گفت: مدیران دستگاه‌ های اجرایی نیز موظفند نامه‌های مردمی را که از سوی مدیریت ارشد استانی به آنها ارجاع می‌شود پاسخ دهند و برای رفع مشکلات احتمالی که به آنها ارجاع می‌شود، تلاش کنند.
استاندار مازندران گفت: برنامه ملاقات عمومی باید طبق روال از سوی تمام مدیران دستگاه‌های اجرایی، فرمانداران و شهرداران در دستور کار قرار گیرد و روزهای سه شنبه هر هفته نیز برای این کار پیش بینی شده است.