کد خبر: 10288تاریخ انتشار : ۱۲:۲۷:۰۰ - جمعه ۱۴ تیر ۱۳۹۸

معاون اجتماعی انتظامی مازندران: طی ۷۲ ساعت ۴ نفر در دریای مازندران غرق شدند

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مازندران گفت: طی ۷۲ ساعت  ۴ نفر در بهشهر، بابلسر، محمودآباد و عباس آباد به علت شنا در منطقه ممنوعه و خارج از طرح ساماندهی دریای مازندران غرق شدند. به گزارش مازنی خبر ، سرهنگ مسعود تقدیسی لاریجانی اظهار داشت: در بابلسر پسری ۱۶ ساله در پارکینگ دوم خارج از […]

معاون اجتماعی انتظامی مازندران: طی ۷۲ ساعت ۴ نفر در دریای مازندران غرق شدند

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مازندران گفت: طی ۷۲ ساعت  ۴ نفر در بهشهر، بابلسر، محمودآباد و عباس آباد به علت شنا در منطقه ممنوعه و خارج از طرح ساماندهی دریای مازندران غرق شدند.

به گزارش مازنی خبر ، سرهنگ مسعود تقدیسی لاریجانی اظهار داشت: در بابلسر پسری ۱۶ ساله در پارکینگ دوم خارج از طرح سالم سازی دریا به علت شرایط بد هوا و طوفانی بودن دریا و همچنین توجه نکردن به اخطارهای ناجیان و آشنا نبودن به فنون شنا در دریا غرق شد که با تلاش گروه های امداد و نجات تاکنون جسد وی کشف نشد.

وی ادامه داد: در محمود آباد در ساحل ۱۹ فردی به علت طوفانی بودن دریا و عدم توجه به هشدار ناجیان غریق در خارج از طرح سالم سازی دریا غرق شد و جسد وی کشف شد.

تقدیسی بیان داشت: در شهرستان عباس آباد نیز جوانی ۲۱ ساکن کرج در خارج از طرح پلاژ دلفین در حال شنا بوده که به علت آشنا نبودن به فنون شنا غرق و جسد وی با تلاش گروه های امداد و نجات کشف شد.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی مازندران بیان داشت : در بندر امیرآباد بهشهر نیز فردی ۳۴ ساله به علت شنا در خارج از طرح سالم سازی دریا غرق شد.