کد خبر: 10334تاریخ انتشار : ۹:۴۷:۱۲ - یکشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۸

فرماندار ساری: برای حل مشکلات مردم از هیچ کوششی دریغ نمی‌کنیم

فرماندار ساری اظهار کرد: شناسایی مطالبات مردم، توسعه پایدار بر مبنای اصلاح و بهبود فرآیندها، تسریع در انجام امور و ایجاد حس همدلی و هم زبانی از اهداف ملاقات عمومی مسئولین با مردم است. ‎ به گزارش مازنی خبر ، عباسعلی رضایی گفت: فرهنگ پاسخگویی برخاسته از اعتقاد به جایگاه خادم و مخدوم و رابطه […]

فرماندار ساری اظهار کرد: شناسایی مطالبات مردم، توسعه پایدار بر مبنای اصلاح و بهبود فرآیندها، تسریع در انجام امور و ایجاد حس همدلی و هم زبانی از اهداف ملاقات عمومی مسئولین با مردم است. ‎

به گزارش مازنی خبر ، عباسعلی رضایی گفت: فرهنگ پاسخگویی برخاسته از اعتقاد به جایگاه خادم و مخدوم و رابطه دولت و مردم حتی در بالاترین سطح مدیریت استانی در مازندران قابل ستایش است.

فرماندار مرکز استان مازندران با تاکید بر رسیدگی امور مردم، تصریح کرد: برای حل مشکلات مردم از هیچ کوششی دریغ نمی‌کنیم و تا رفع مشکلات دولت درکنار مردم است.

رضایی با اشاره به ملاقات عمومی اخیر استاندار در فرمانداری ساری اظهار داشت: در این روز بیش از ۳۰۰ شهروند که حدود ۱۰۰نفر از آنها از شهر‌های دیگر استان مازندران بودند با حسین‌زادگان استاندار مازندران ملاقات کردند.