کد خبر: 10343تاریخ انتشار : ۲۱:۴۹:۴۸ - یکشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۸

خبر خوش فرماندار قائم‌شهر / تسریع در روند ساخت بیمارستان جایگزین رازی قائم‌شهر

فرماندار قائم شهر گفت: در بازدید و نشست مشترک نمایندگان مجلس و تیم اعزامی از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به شهرستان قائم‌شهر، راههای سرعت بخشی به روند اجرایی پروژه ساخت بیمارستان جایگزین رازی قائم شهر مورد بررسی قرار گرفت. یحیی یوسف‌پور در گفتگو با مازنی‌خبر ، با بیان اینکه ساخت بیمارستان جایگزین رازی […]

خبر خوش فرماندار قائم‌شهر / تسریع در روند ساخت بیمارستان جایگزین رازی قائم‌شهر

فرماندار قائم شهر گفت: در بازدید و نشست مشترک نمایندگان مجلس و تیم اعزامی از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به شهرستان قائم‌شهر، راههای سرعت بخشی به روند اجرایی پروژه ساخت بیمارستان جایگزین رازی قائم شهر مورد بررسی قرار گرفت.

یحیی یوسف‌پور در گفتگو با مازنی‌خبر ، با بیان اینکه ساخت بیمارستان جایگزین رازی قائم‌شهر با گذشت بیش از ۱۰سال هنوز تکمیل و آماده بهره برداری نشده است، گفت: بر اساس توافق های صورت گرفته پایان امسال آخرین مهلت برای اتمام و بهره برداری ساختمان جدید این بیمارستان اعلام شد.

یوسف پور با بیان اینکه شرکت مادر تخصصی ساخت اماکن درمانی وزارت بهداشت متعهد شده اجرای پروژه ساختمان بیمارستان رازی قائم شهر را بعنوان الویت تا پایان سال ۹۸ نهائی و تحویل دهد، اظهار امیدواری کرد: وزارت بهداشت با تامین و تزریق اعتبارات لازم امکان اجرای کامل این پروژه را تا پایان امسال عملی سازد.

نماینده عالی دولت در شهرستان گفت: بیمارستان رازی یکی از قدیمی ترین بیمارستان های دولتی استان است که بدلیل محدویت فضا و کمبود امکانات ارائه خدمات درمانی این بیمارستان به مردم و بیماران در شرایط غیر استاندارد انجام می شود.

وی اذعان داشت: برای ساخت بیمارستان ۲۷۲ تختخوابی که جایگزین بیمارستان رازی قائم شهر خواهد شد تاکنون با ۷۳ درصد پیشرفت فیزیکی ۳۶ میلیارد تومان اعتبار هزینه شده و برای تکمیل عملیات ساختمانی آن به ۷۰ میلیارد تومان اعتبار جدید نیاز است.