کد خبر: 10379تاریخ انتشار : ۱۸:۲۹:۵۷ - سه شنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۸

در پی برخورد نامناسب مامورین رفع سد معبر شهرداری آمل با یک بانوی دستفروش / معاون سیاسی امنیتی استاندار: از بانوی آملی عذرخواهی می کنم ؛ حتما با مامور متخلف برخورد خواهد شد

اختصاصی مازنی خبر / گروه اجتماعی : در پی انتشار فیلمی از برخورد زشت و نامناسب مامورین رفع سد معبر شهرداری آمل با یک بانوی دستفروش، معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران گفت: موضوع ساماندهی سد معبر و برخورد غیر متعارف در این زمینه دو موضوع متفاوت از هم می باشد که باید در اجرای ماموریت‌ها […]

در پی برخورد نامناسب مامورین رفع سد معبر شهرداری آمل با یک بانوی دستفروش / معاون سیاسی امنیتی استاندار: از بانوی آملی عذرخواهی می کنم ؛ حتما با مامور متخلف برخورد خواهد شد

اختصاصی مازنی خبر / گروه اجتماعی : در پی انتشار فیلمی از برخورد زشت و نامناسب مامورین رفع سد معبر شهرداری آمل با یک بانوی دستفروش، معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران گفت: موضوع ساماندهی سد معبر و برخورد غیر متعارف در این زمینه دو موضوع متفاوت از هم می باشد که باید در اجرای ماموریت‌ها ، اخلاق‌مداری رعایت شود.

دکتر حسین حسن نژاد در گفتگو با «مازنی خبر» گفت: در انجام ماموریت دستگاه ها باید ضوابط اخلاقی و قانونی مد نظر قرار گیرد .

وی ادامه داد: از آنجایی که رفتار صورت گرفته مامور شهرداری آمل قابل دفاع نمی باشد اینجانب از بانوی آملی عذرخواهی نموده و مراتب حساسیت استاندار محترم را به اطلاع عموم شهروندان عزیز آملی می رسانم.

معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران تصریح کرد: مقرر گردید سرپرست شهردار آمل ضمن برخورد قانونی با مامور متخلف از بانوی محترم آملی نیز دلجویی و عذرخواهی نماید.

دکتر حسن نژاد ضمن تاکید بر رعایت حقوق شهروندی توسط دستگاه های اجرائی ، اظهار داشت: امیدوارم حساسیت شهروندان محترم آملی موجب جلوگیری از تکرار چنین رفتارهایی شود.

وی ادامه داد: حسب دستور استاندار محترم به شهرداران استان تاکید شده است که در چنین مواردی ، مامورین اخلاق را سرلوحه کار خویش قرار دهند.