کد خبر: 10381تاریخ انتشار : ۱۸:۳۹:۵۳ - سه شنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۸

پیگیری‌های خاص معاون عمرانی استاندار و پیشرفت مناسب عملیات بازسازی استادیوم شهید وطنی قائم‌شهر

اختصاصی مازنی خبر / گروه ورزشی : در پی تاکید استاندار و در ادامه بازدید هفتگی و منظم معاونین استاندار از استادیوم شهید وطنی قائم‌شهر ، عصر سه‌شنبه مهندس مهدی رازجویان از این استادیوم بازدید به عمل آورد. به گزارش مازنی خبر ، گفتنی‌ست با نظارت جدی استاندار و معاونینش ساخت رختکن‌ها ، مراحل پایانی […]

پیگیری‌های خاص معاون عمرانی استاندار و پیشرفت مناسب عملیات بازسازی استادیوم شهید وطنی قائم‌شهر

اختصاصی مازنی خبر / گروه ورزشی : در پی تاکید استاندار و در ادامه بازدید هفتگی و منظم معاونین استاندار از استادیوم شهید وطنی قائم‌شهر ، عصر سه‌شنبه مهندس مهدی رازجویان از این استادیوم بازدید به عمل آورد.

به گزارش مازنی خبر ، گفتنی‌ست با نظارت جدی استاندار و معاونینش ساخت رختکن‌ها ، مراحل پایانی خود را سپری می‌کند و تا چند روز آینده رختکن تیم‌ها و داوران به صورت کامل و همچنین سرویس‌های بهداشتی تماشاگران در ضلع جنوب غربی آماده استفاده خواهد شد.

به گزارش مازنی‌خبر ، رازجویان معاون عمرانی استاندار بر اجرای هر چه زودتر نصب صندلی تماشاگران و دوربین‌های مدار بسته که مورد تائید AFC می‌باشد تاکید کرد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مازندران ، گفت: مراحل پایانی آماده‌سازی ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر با جدیت توسط پیمانکار در حال انجام است و تا لیگ برتر آماده می شود.

رازجویان افزود: بعد از گذر ۱۲ روز از بازدید قبلی ، امروز دوباره از وضعیت عمرانی ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر بازدید به عمل آورده‌ام، خوشبختانه پبمانکار به اقدامات عمرانی این ورزشگاه سرعت بخشیده و همان گونه که پیش بینی می‌شود این ورزشگاه برای آغاز فصل لیگ برتر آماده شود.

وی گفت: نساجی مازندران یکی از تیم‌هایی است که چشم و امید همه استان به این تیم دوخته شده و ماهم برای اینکه بتوانیم برای هواداران تیم نساجی امکاناتی را مهیا کنیم از هیچ کمکی دریغ نخواهیم کرد تا هواداران با حضور چشمگیر و فعال تر بتوانند در بازی‌ها حضور داشته باشند.

معاون عمرانی استانداری مازندران بیان کرد: استاندار مازندران هم در بحث نساجی بسیار پیگیر هستند و بنا به دستوری که به بنده صادر شد به صورت سرزده از ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر بازدیدهایی را به عمل می آورم تا بتوانیم با تزریق مالی که از سوی سازمان برنامه بودجه استان تزریق می شود این ورزشگاه را هر چه زودتر به سرانجام برسانیم.

http://uupload.ir/files/mp2z_%D8%B6%D8%B6%D8%B6%D8%B6.jpg