کد خبر: 10383تاریخ انتشار : ۲۱:۱۰:۰۹ - سه شنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۸

هشت خرید جدید تیم نساجی قائمشهر برای فصل جدید لیگ برتر

سرپرست تیم فوتبال نساجی قائمشهر گفت: تیمش برای فصل پیشرو رقابت‌های لیگ برتر تاکنون با هشت بازیکن جدید از تیم‌های دیگر لیگ برتری قرارداد بست. به گزارش مازنی خبر ، فرهاد کوچک زاده در گفتگو با ایرنا، مجتبی رمضانی، مجتبی بیژن، میلاد سرلک، حسن جعفری، مهرداد کفشگری، رضا علیاری، بهزاد دهقانی و سهیل رحمانی را […]

هشت خرید جدید تیم نساجی قائمشهر برای فصل جدید لیگ برتر

سرپرست تیم فوتبال نساجی قائمشهر گفت: تیمش برای فصل پیشرو رقابت‌های لیگ برتر تاکنون با هشت بازیکن جدید از تیم‌های دیگر لیگ برتری قرارداد بست.

به گزارش مازنی خبر ، فرهاد کوچک زاده در گفتگو با ایرنا، مجتبی رمضانی، مجتبی بیژن، میلاد سرلک، حسن جعفری، مهرداد کفشگری، رضا علیاری، بهزاد دهقانی و سهیل رحمانی را از جمله بازیکنانی اعلام کرد که با تفکر سرمربی جدید این تیم (مهاجری) به نساجی قائمشهر پیوستند تا این تیم را در فصل پیشرو در لیگ برتر کمک کنند.
وی اضافه کرد: همچنین با چند بازیکن فصل گذشته این تیم چون محمد عباسزاده، حامد شیری، سجاد عاشوری و محمد آبشک نیز قرارداد منعقد شد و احتمال می‌رود با تعداد دیگری از این بازیکنان نیز قرارداد با نظر سرمربی جدید انجام شود.
وی اظهار داشت: در مجموع با احتساب تعدادی از بازیکنان تیم امید که به تیم بزرگسالان نساجی آمدند؛ هم اکنون حدود ۲۵ بازیکن با تیم ما در کمپ تهران تمرین آمادگی را انجام می‌دهند و قطعاً تعدادی از این بازیکنان نیز در فهرست خروجی قرار می‌گیرند.
کوچک زاده یادآور شد: بازیکنان در کمپ تهران به دور از حواشی نقل و انتقال امتیاز باشگاه، تمرینات آماده سازی را پشت سر خواهند گذراند و امیدواریم که بتوانیم در فصل آینده بهتر از فصل قبل با نساجی در لیگ برتر بدرخشیم و دل هواداران مازنی را شاد کنیم.

سرپرست نساجی قائمشهر در مورد حواشی ایجادی ناشی از نقل و انتقال و تا حدودی بلاتکلیفی تیمش گفت: اگرچه به صورت غیر مستقیم این حواشی می‌تواند در روحیه عوامل تیم ما تأثیرگذار باشد، ولی اکثر بازیکنان و بدنه تیم با این مسائل نقل و انتقال تا حد زیادی آشنایی دارند و با این تفاسیر زیاد تمرینات ما تحت شعاع این حواشی قرار نگرفته است.
کوچک زاده می‌گوید: با بازیکنان حتی کادر فنی تیم صحبت شده تا بی خیال این حواشی به تمرین آماده سازی بپردازند و قطعاً بزودی آرامش به باشگاه و تیم نساجی بر می‌گردد.
وی در عین حال از مالکان جدید باشگاه خواسته تا هر چه سریع‌تر حواشی نقل و انتقال را به پایان ببرند تا تیمشان بتواند با آرامش بیشتری تمرینات آماده سازی را پشت سر بگذارد.