کد خبر: 10389تاریخ انتشار : ۲۱:۲۱:۱۱ - سه شنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۸

مدیرکل اقتصادی و دارایی مازندران مطرح کرد: فرار مالیاتی جدی در تالارهای مازندران

مدیرکل اقتصادی و دارایی مازندران از فرار مالیاتی در تالارهای پذیرایی استان خبر داد و گفت: متولیان تالارها پول مالیات را از مردم می‌گیرند اما برای پرداخت اقدام نمی‌کنند. به گزارش مازنی خبر ، موسی قاسم‌پیشه در جلسه شورای برنامه‌ریزی استان مازندران، با بیان اینکه برای دریافت مالیات تالارها مشکل داریم، اظهار کرد: متولیان تالارها […]

مدیرکل اقتصادی و دارایی مازندران مطرح کرد: فرار مالیاتی جدی در تالارهای مازندران

مدیرکل اقتصادی و دارایی مازندران از فرار مالیاتی در تالارهای پذیرایی استان خبر داد و گفت: متولیان تالارها پول مالیات را از مردم می‌گیرند اما برای پرداخت اقدام نمی‌کنند.

به گزارش مازنی خبر ، موسی قاسم‌پیشه در جلسه شورای برنامه‌ریزی استان مازندران، با بیان اینکه برای دریافت مالیات تالارها مشکل داریم، اظهار کرد: متولیان تالارها پول مالیات از مردم می‌گیرند اما برای وصول این مالیات همکاران اداره مالیاتی ما دچار مشکل هستند.

مدیرکل اقتصاد و دارایی مازندران با اعلام اینکه فرارهای جدی مالیاتی در تالارها داریم، افزود: انتظار داریم که مدیریت اماکن فرماندهی انتظامی استان که اطلاعات کافی درباره مکان برگزاری مراسم را دارد در این بخش همکاری لازم را داشته باشد.

وی با اشاره اینکه مقرر شده بود که اقتصاد مقاومتی به عنوان اقتصاد راهبردی باشد، گفت: این طرح در مازندران مغفول ماند و برای پیگیری این طرح باید وقت جدی گذاشته شود چرا که طرح اقتصاد مقاومتی با برگزاری و پیگیری آن در یک جلسه ابتر می‌ماند.

مدیرکل اقتصادی و دارایی مازندران در ارتباط با اجرای طرح پنجره واحد در استان، افزود: سازمان اقتصاد و دارایی در این حوزه تکلیفی ندارد، چند دستگاه بسته فیزیکی آماده کردند و نیاز به تلاش بیشتر برای اجرای طرح دارد.