کد خبر: 10396تاریخ انتشار : ۱۵:۰۸:۲۳ - پنج شنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۸

سخنی با نماینده مردم بابل در مجلس/ یک سوزن به خودتان بزنید ، یک جوالدوز به دیگران!

اختصاصی مازنی خبر / میثم کاوه : یادمان نرفته چند روز مانده به برگزاری انتخابات مجلس دوره دهم در اسفند سال ۹۴ ، هیات نظارت بر انتخابات استان مازندران با انتقال «علی نجفی‌خوشرودی»، از حوزه انتخابیه تهران به حوزه انتخابیه شهرستان بابل موافقت کرد و بدین‌ترتیب نامزد اصلی اصلاح‌طلبان در بابل در انتخابات مجلس شورای […]

سخنی با نماینده مردم بابل در مجلس/ یک سوزن به خودتان بزنید ، یک جوالدوز به دیگران!

اختصاصی مازنی خبر / میثم کاوه : یادمان نرفته چند روز مانده به برگزاری انتخابات مجلس دوره دهم در اسفند سال ۹۴ ، هیات نظارت بر انتخابات استان مازندران با انتقال «علی نجفی‌خوشرودی»، از حوزه انتخابیه تهران به حوزه انتخابیه شهرستان بابل موافقت کرد و بدین‌ترتیب نامزد اصلی اصلاح‌طلبان در بابل در انتخابات مجلس شورای اسلامی مشخص شد.

در صورتی که در آن روزها ، مردم عام شهرستان بابل اسم «علی نجفی‌خوشرودی» را به دلیل سال ها فعالیتش در خارج کشور ، کمتر شنیده بودند ، اما عکس او با دکتر ظریف باعث شد تا به دلیل محبوبیت بالای وزیر امور خارجه در آن ایام ، نجفی به عنوان نفر اول انتخابات از حوزه انتخابیه بابل به خانه ملت راه یابد. تک عکسی که در آن زمان سروصدای بسیاری در فضای مجازی ایجاد نمود و همگان از نقش یک عکس انتخاباتی با یک چهره محبوب سخن می گفتند.

Image result for ‫علی نجفی کاندیدای مجلس دهم از بابل با ظریف‬‎

اما بعد از انتخابات ، بسیاری از افرادی که به نجفی رای دادند و یا از او حمایت کرده بودند ، انتظار داشتند منتخب اول مردم بابل در انتخابات ، در خانه ملت بیش از آنکه توانش را صرف حاشیه های سیاسی کند به توسعه شهرستان و استان کمک نماید . مردم انتظار داشتند منتخب آنها از توان رایزنی اش این بار در خاک کشور استفاده کند و برای حوزه انتخابیه زیرساخت ها و توسعه را رقم بزند. انتظاراتی که البته بعد از شمارش آرا در انتخابات اسفند ۹۸ ، مشخص می شود که آیا برآورده شده اند یا خیر !؟

امروز نجفی در صورتی چهارمین سال فعالیتش به عنوان نماینده مردم را سپری می کند که در ۳ سال عمر مجلس دهم ، دیگر نماینده مردم بابل (حسین نیازآذری) همواره در راستای منافع مردم حوزه انتخابیه و در جهت اخذ اعتبارات ملی و استانی برای بابل، ارتباط بسیار خوبی با ۳ استاندار وقت مازندران (ربیع فلاح ، محمد اسلامی و مجید حسین زادگان) و وزرای مختلف دولت های یازدهم و دوازدهم داشته است و به جای آنکه دولتی ها را تخریب نماید ظریف‌تر از نجفی ، با آنها رایزنی و در نهایت به اهداف مدنظرش رسیده است.

باید عنوان کنیم ، کمتر کسی است که موضع گیری های نجفی در برابر ربیع فلاح را از یاد برده باشد و یا جمله ای که او در مورد محمد اسلامی یکی از موفق ترین استانداران مازندران ، به کار برد و او را یک استاندار ضعیف خطاب نمود و اکنون هم او دست به قلم برده و علیه حسین زادگان یادداشت تندی نوشته است.

نماینده مردم بابل توزیع بودجه ورزشی را بهانه ای برای نوشتن یادداشت تند انتقادی علیه استاندار قرار داده است و با طرح این موضوع که بابل ، شهر المپیکی است از اختصاص ۱۰۰ میلیون تومان به ورزش بابل از مجید و حبیب حسین زادگان انتقاد تندی کرده و در نهایت از وزیر ورزش و جوانان خواسته به این موضوع ورود کند.

بر اساس آنچه که به حال به رشته تحریر در آوردم ، باید از دکتر علی نجفی که گفته می شود مدرک دکتری افتخاری اش را از دانشگاه علوم انسانی بیشکک اخذ نموده ، پرسیده شود که اگر وزیر ورزش از شما حرف شنوی دارد ، در طول فعالیت و حضورتان در خانه ملت ، چند میلیون!!! تومان توانستید از طریق رایزنی با وزیر ورزش برای پروژه های نیمه کاره ورزشی این شهرستان بودجه ملی دریافت نمائید!؟

اساساً شما به عنوان نماینده مردم در خانه ملت ، تا به حال آیا توانسته اید یک سرمایه گذار بخش خصوصی را برای سرمایه گذاری در ورزش بابل ، مجاب نمائید!!؟؟ امروز که تیم فوتبال خونه به خونه در آستانه انتقال به استان خراسان شمالی قرار دارد ، چرا در راستای جلب رضایت فوتبال دوستان بابلی و همگام با استاندار که با این انتقال مخالفت کرده، یک سرمایه گذار را وارد بابل نمی کنید تا آرزوی بسیاری از جوانانی که به شما رای دادند از بین نرود!؟

در سه سال اخیر چه گام هائی برای توسعه ورزش بابل برداشته اید که امروز توزیع بودجه ورزشی را بهانه ای برای نقد تند استاندار قرار داده اید!؟ آیا توانسته اید یک ریال بودجه ملی از سازمان برنامه و بودجه برای بازسازی استادیوم هفت تیر بابل اخذ نمائید!؟

آیا بهتر نیست شما به عنوان نماینده مردم در مجلس ، ابتدا یک سوزن به خودتان بزنید و یک جوالدوز به دیگران!!؟؟ اول بگوئید خودتان برای ورزش بابل چه کرده اید و بعد جوالدوز را به تن استانداری فرو ببرید که در همین چند ماه اخیر ثابت کرده است ، بیشتر از خیلی‌ها که ادعا دارند ، برای ورزش استان دلسوزی می کند.

به این موضوع هم اشاره کنم ، در اینکه بابل همواره ورزشکاران بزرگی داشته است ، شکی نیست ولی شما بر چه اساسی بابل را شهر المپیکی نام نهاده اید در صورتیکه بعضی شهرهای مازندران مانند جویبار (یک طلا و یک نقره)، ساری (۲ نقره و یک برنز) و آمل (یک طلا و یک برنز) در المپیک مدال کسب کرده اند ولی بابل مانند بابلسر ، محمودآباد و قائم شهر تنها توانسته است در المپیک یک مدال طلا کسب نماید!؟ آیا همین موضوع نشان از اطلاعات ناقص شما در حوزه ورزش ندارد !؟ آیا بهتر نیست وقتی وکیل مردم، می خواهد در مورد یک موضوع صحبت کند ابتدا در مورد آن حوزه اطلاعات کافی را کسب کرده باشد!؟

در پایان ، به نظر نگارنده به عنوان یک فعال رسانه ای و همفکر (البته در ایام انتخابات سال ۹۴) ، با نگاهی به سه سال حضور و فعالیت دکتر نجفی در مجلس شورای اسلامی باید به نماینده فعلی مجلس توصیه نمود که به اصل خویش بازگردد زیرا پوشیدن لباس یک دیپلمات بیش از نشستن بر پشت صندلی سبز خانه ملت به ایشان می آید!

 

 

  1. ناشناس گفت:

    بنظر می رسد این متن نشان از اطلاعات ناقص نویسنده دارد که سعی کرده است .
    کافیست فقط به ۸۰۰ میلیون بودجه جهت بازسازی ورزشگاه هفت تیر نگاه می انداختند تا بدانند علی نجفی درستی از ظرفیت خود استفاده کرده است ..
    نجفی یک نماینده شجاع و مصمم است و دیگر اجازه نخواهد داد بابل از مدار توسعه عقب بماند.