کد خبر: 10470تاریخ انتشار : ۱۹:۳۴:۱۸ - سه شنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۸

نهادینه شدن اصل احترام به هنرمندان در اداره کل ارشاد مازندران / زارع به دیدار استاد بابازاده رفت

اختصاصی مازنی خبر / گروه فرهنگی : در چند ماه اخیر بی توجهی مدیرکل سابق فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران به جامعه هنری این استان باعث شده بود که بسیاری از هنرمندان مورد کم لطفی و بی مهری این دستگاه اچرائی قرار بگیرند تا جائیکه اکثر هنرمندان ترجیح داده بودند دیگر به این اداره کل […]

نهادینه شدن اصل احترام به هنرمندان در اداره کل ارشاد مازندران / زارع به دیدار استاد بابازاده رفت

اختصاصی مازنی خبر / گروه فرهنگی : در چند ماه اخیر بی توجهی مدیرکل سابق فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران به جامعه هنری این استان باعث شده بود که بسیاری از هنرمندان مورد کم لطفی و بی مهری این دستگاه اچرائی قرار بگیرند تا جائیکه اکثر هنرمندان ترجیح داده بودند دیگر به این اداره کل مراجعه نکنند.

شالوئی مدیرکل سابق فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران که بیشتر ایام هفته را در خارج استان سپری می کرد ، وقتی برای دیدن جامعه هنری و هنرمندان اختصاص نمی داد و همین موضوع باعث انتقادات بسیاری شده بود.

اما با انتصاب عباس زارع به عنوان مدیرکل جدید فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران خون تازه ای در این اداره کل جاری شد و اصل احترام به جامعه هنری بار دیگر در راس برنامه های ارشاد قرار گرفت.

به گزارش مازنی خبر ، زارع در دومین روز کاری خود به دیدار و عیادت استاد «رشید بابازاده» هنرمند مشهور مازندرانی رفت و از او به پاس سال ها حضور فعال در عرصه هنری تقدیر نمود.

عباس زارع ، هنرمندان را از سرمایه های یک استان دانست و گفت: تکریم و احترام جامعه هنری باید در ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مازندران نهادینه شود.

مدیرکل جدید فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران با تاکید بر اینکه زحمات استاد بابازاده در عرصه هنر فراموش شدنی نیست ، ادامه داد: باید تلاش کنیم پیشکسوتان جامعه هنری استان از عملکرد مسئولین و مدیران ارشاد رضایت داشته باشند.

به گزارش مازنی خبر ، رشید بابازاده نیز گفت: خبر انتصاب زارع به عنوان مدیرکل جدید فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران یکی از خبرهای خوبی بود که در این چند روز شنیدم.

وی افزود: همواره یکی از آرزوهای بنده و بسیاری از هنرمندان حضور آقای زارع در راس اداره کل ارشاد مازندران بود زیرا ایشان در مسئولیت معاونت فرهنگی با درد جامعه هنری به خوبی آشنا بود و هیچگاه هنرمندان را تنها نمی‌گذاشت .

http://uupload.ir/files/lai7_photo_2019-07-16_17-37-10.jpg