کد خبر: 10489تاریخ انتشار : ۲۱:۴۲:۴۱ - چهارشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۸

دادستان مرکز مازندران: شکار غیرقانونی پرندگان مهاجر در مازندران جلوگیری شود

دادستان مرکز مازندران خواستار تلاش برای پرهیز از شکار بی رویه و غیرقانونی پرندگان مهاجر در استان شد و گفت: مازندران را به محل و قطب پرنده نگری تبدیل کنیم. به گزارش مازنی خبر ، یونس حسینی عالمی  در آیین تجلیل از محیطبانان نمونه با بیان اینکه خودم را جزو حافظان و محیطبانان محیط زیست […]

دادستان مرکز مازندران: شکار غیرقانونی پرندگان مهاجر در مازندران جلوگیری شود

دادستان مرکز مازندران خواستار تلاش برای پرهیز از شکار بی رویه و غیرقانونی پرندگان مهاجر در استان شد و گفت: مازندران را به محل و قطب پرنده نگری تبدیل کنیم.

به گزارش مازنی خبر ، یونس حسینی عالمی  در آیین تجلیل از محیطبانان نمونه با بیان اینکه خودم را جزو حافظان و محیطبانان محیط زیست استان می دانم، حفاظت و صیانت از محیط زیست را وظیفه شرعی و قانونی و احیای آن را امری ضروری دانست.

وی محیط زیست زیست را شاهرگ حیات طبیعی بشریت عنوان کرد و افزود: همه انسان ها در احیا ونگهداری محیط زیست وظیفه دارند و باید در عرصه و میدان باشند تا این طبیعت به آیندگان منتقل شود.

وی افزود: نباید در حفظ محیط زیست و انتقال آن به آیندگان شرمنده باشیم و از تلاش های محیطبانان و حافظان طبیعت تقدیر می کنم.

دادستان مرکز مازندران اظهار امیدواری کرد تا با همکاری محیطبانان، مسئولان اجرایی، انتظامی و قضایی بتوانیم فعالیت های به موقع و بجا برای حفظ محیط زیست داشته باشیم.

وی خواهان تلاش برای حفظ پرندگان مهاجر در استان شد و گفت: اجازه شکار بی رویه و غیرقابل دفاع را ندهیم تا مازندران به محل پرنده نگری پرندگان مهاجر به عنوان سرمایه ملی تبدیل شود.

مهر