کد خبر: 10496تاریخ انتشار : ۱۸:۴۳:۳۱ - پنج شنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۸

در مازندران صورت گرفت؛ عامل جنایت هولناک کودک ۷ ساله کلاردشتی اعدام شد/ قاتل بردیا کوچولو روی چوبه دار

قاتل بردیا کوچولو در زندان نوشهر اعدام شد. به گزارش مازنی خبر ، این زن که ( ز . ص . م ) نام داشت حدود چهار سال قبل در جنایتی هولناک و از پیش طراحی شده کودک ۷ ساله کلاردشتی به نام بردیا حاتمی را به طرز دلخراش به قتل رسانید. در همان روز […]

در مازندران صورت گرفت؛ عامل جنایت هولناک کودک ۷ ساله کلاردشتی اعدام شد/ قاتل بردیا کوچولو روی چوبه دار

قاتل بردیا کوچولو در زندان نوشهر اعدام شد.

به گزارش مازنی خبر ، این زن که ( ز . ص . م ) نام داشت حدود چهار سال قبل در جنایتی هولناک و از پیش طراحی شده کودک ۷ ساله کلاردشتی به نام بردیا حاتمی را به طرز دلخراش به قتل رسانید.

در همان روز کشف جسد این کودک ، فرضیه های مختلفی از سوی پلیس صورت گرفت که با توجه به سرنخ های موجود در پرونده، عملیات شناسایی و دستگیری متهم به قتل به سرعت انجام و با تلاش و اقدامات خاص اطلاعاتی کارآگاهان امور جنایی پلیس آگاهی کلاردشت عامل جنایت بازداشت و روانه زندان مرکزی نوشهر (حوزه قضایی نوشهر و چالوس و کلاردشت) شد.

طی این سالها روند سیر مراحل پرونده قضایی متهم به قتل در شعبات مختلف دادگاه های کلاردشت و مرکز استان انجام گرفت و با توجه به عدم رضایت اولیای دم مقتول که خواستار اشد مجازات برای قاتل فرزندشان بودند نهایتا با تایید حکم قصاص توسط قضات یکی از شعبات دیوان عالی کشور، حکم اعدام قاتل کودک کش از طریق چوبه دار با حضور مقامات قضایی، انتظامی، متخصصان پزشکی قانونی و خانواده مقتول در محوطه زندان شماره یک نوشهر اجرا شد.