کد خبر: 10497تاریخ انتشار : ۱۸:۴۶:۰۸ - پنج شنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۸

دبیر اجرایی خانه کارگر استان مازندران: امیدواریم طعم درمان رایگان را بچشیم

دبیر اجرایی خانه کارگر استان مازندران گفت : اجرا شدن قوانین تامین اجتماعی حلال مشکلات مردم است و ما نیز در رسیدن به این مهم، تلاش می کنیم. به گزارش مازنی خبر ، نصرالله دریابیگی رئیس کانون بازنشستگان تامین اجتماعی استان مازندران دستورات رهبری را داروی شفابخش جامعه بیان کرد و ادامه داد : تلاش […]

دبیر اجرایی خانه کارگر استان مازندران: امیدواریم طعم درمان رایگان را بچشیم

دبیر اجرایی خانه کارگر استان مازندران گفت : اجرا شدن قوانین تامین اجتماعی حلال مشکلات مردم است و ما نیز در رسیدن به این مهم، تلاش می کنیم.

به گزارش مازنی خبر ، نصرالله دریابیگی رئیس کانون بازنشستگان تامین اجتماعی استان مازندران دستورات رهبری را داروی شفابخش جامعه بیان کرد و ادامه داد : تلاش ما بر این است که معنویات رهبری جامعه را به سرانجام برساند.

دریابیگی با بیان اینکه رونق تولید یعنی حمایت از اشتغال، تولید ملی و حمایت از جوانان، افزود : اشتغال و حمایت از تولید باید تحقق پیدا کند.

وی با اشاره به اینکه سازمان تامین اجتماعی را تنها نمی گذاریم، ابراز کرد : تامین اجتماعی برای عدالت بیماران است و‌امیدواریم طعم درمان رایگان را بچشیم.

دبیراجرایی خانه کارگر استان مازندران، سازمان تامین اجتماعی را مهم دانست و ادامه داد : حمایت از تامین اجتماعی بر همه واجب است.

وی گفت : نقاط ضعف را باید برطرف کنیم و نقاط قوت را افزایش دهیم تا شاهد اتفاقات خوب و‌شیرین در جامعه باشیم.