کد خبر: 10513تاریخ انتشار : 18:59:30 - پنج‌شنبه 18 جولای 2019

عضو مجلس خبرگان رهبری: رسیدگی به پرونده‌های قضایی در مازندران تسریع شود

عضو مجلس خبرگان رهبری با تاکید بر توجه دستگاه قضایی به اطاله دادرسی، گفت: رسیدگی به پرونده‌های قضایی در مازندران تسریع شود. به گزارش مازنی خبر ، آیت الله علی معلمی در دیدار رئیس کل دادگستری مازندران و اعضای شورای قضایی مازندران اظهار داشت: با ورود آیت الله رئیسی در ریاست دستگاه قضا، توفیق این […]

عضو مجلس خبرگان رهبری: رسیدگی به پرونده‌های قضایی در مازندران تسریع شود

عضو مجلس خبرگان رهبری با تاکید بر توجه دستگاه قضایی به اطاله دادرسی، گفت: رسیدگی به پرونده‌های قضایی در مازندران تسریع شود.

به گزارش مازنی خبر ، آیت الله علی معلمی در دیدار رئیس کل دادگستری مازندران و اعضای شورای قضایی مازندران اظهار داشت: با ورود آیت الله رئیسی در ریاست دستگاه قضا، توفیق این دستگاه شده که یک مدیر جهادی، مدیر فعال و پای کار داشته باشند.

وی افزود: هیچ‌کس نمی‌تواند موفقیت امری را تنها به خودش نسبت بدهد؛ یکتایی مال خدای رحمان است. تنها خداوند است که به کسی نیاز ندارد. و همه ما در انجام وظایف محوله خودمان ، نیاز به مساعدت و همکاری دیگران داریم.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان قائم‌شهر تصریح کرد: اگر همه عناصر ذیربط، به موقع دست به کار بشوند و وظیفه خودشان را انجام بدهند، آن‌وقت است که خروجی آن دستگاه، یک خروجی مبارک، یک خروجی قابل قبول خواهد بود.

عضو مجلس خبرگان رهبری افزود: امیدواریم که با حضور رئیس دادگستری مازندران، خدای رحمان این توفیق را به شما و همه همکارانتان مرحمت کند و از وجود این افراد بهره کافی و وافی برده بشود.

امام جمعه قائم‌شهر گفت: یکی از فضاهایی که رئیس قوه قضاییه نام برده عقب ماندگی در رسیدگی به پرونده‌ها وجود دارد، مازندران را ذکر کرده بود امیدواریم که اکنون سرعت عمل افزایش یابد.