کد خبر: 10546تاریخ انتشار : ۱۶:۴۷:۰۵ - یکشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۸

فاجعه در تیم محبوب قائم شهری / بازیکنان نساجی در کمپ تمرینی محبوس شدند!

به دلیل پرداخت نشدن مبلغ اجاره زمین تمرین، بازیکنان در کمپ تمرینی ماندنی شدند. به گزارش مازنی خبر ، پس از اینکه اردوی آماده سازی تیم فوتبال نساجی مازندران در کردان کرج به اتمام رسید، بازیکنان برای خروج از کمپ آماده می‌شدند که مسئولان این کمپ جلوی بازیکنان و مسئولان تیم را گرفته و از […]

فاجعه در تیم محبوب قائم شهری / بازیکنان نساجی در کمپ تمرینی محبوس شدند!

به دلیل پرداخت نشدن مبلغ اجاره زمین تمرین، بازیکنان در کمپ تمرینی ماندنی شدند.

به گزارش مازنی خبر ، پس از اینکه اردوی آماده سازی تیم فوتبال نساجی مازندران در کردان کرج به اتمام رسید، بازیکنان برای خروج از کمپ آماده می‌شدند که مسئولان این کمپ جلوی بازیکنان و مسئولان تیم را گرفته و از آن‌ها درخواست پرداخت مبلغ اجاره زمین را کردند.

به این واسطه بازیکنان مجبور شدند تا برای ساعت‌ها در این کمپ با وجود حمل کردن وسایلشان منتظر مسئولان باشگاه بمانند تا تسویه حساب صورت بگیرد. برخی از بازیکنان نیز با اشتراک گذاشتن استوری‌هایی اعتراض خود را به این اقدام مدیران باشگاه اعلام کردند.

از باشگاه نساجی خبر می‌رسد تیم تا ساعتی دیگر به کمپ تمرینی اکباتان خواهد رفت تا در آن جا اقامتی داشته باشند. پیش از این به دلیل عقب افتادن پرداختی‌های مالک جدید نساجی به این کمپ تمرینی اجازه تمرین به بازیکنان نساجی با تاخیر صادر شده بود.

https://cdn.yjc.ir/files/fa/news/1398/4/30/10267057_463.jpg

باشگاه خبرنگاران