کد خبر: 10604تاریخ انتشار : 9:26:09 - جمعه 26 جولای 2019

با حضور مسئولین استانی صورت گرفت؛ اهدای ۱۰ دستگاه یخچال به بازنشستگان سیل زده سیمرغ

در مراسمی و با حضور مسئولین استانی ۱۰ دستگاه یخچال به بازنشستگان،مستمری بگیران و سیل زدگانی که در سیل اخیر شهرستان سیمرغ دچار آسیب مالی شده بودند اهدا گردید. به گزارش مازنی خبر ، با حضور کامران اصغری،مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی،علی اصغر محمودی،مدیر کل تامین اجتماعی مازندران و نصراله دریابیگی،رئیس کانون بازنشستگان […]

با حضور مسئولین استانی صورت گرفت؛ اهدای ۱۰ دستگاه یخچال به بازنشستگان سیل زده سیمرغ

در مراسمی و با حضور مسئولین استانی ۱۰ دستگاه یخچال به بازنشستگان،مستمری بگیران و سیل زدگانی که در سیل اخیر شهرستان سیمرغ دچار آسیب مالی شده بودند اهدا گردید.

به گزارش مازنی خبر ، با حضور کامران اصغری،مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی،علی اصغر محمودی،مدیر کل تامین اجتماعی مازندران و نصراله دریابیگی،رئیس کانون بازنشستگان تامین اجتماعی مازندران و در مراسمی ۱۰ دستگاه یخچال به بازنشستگان،مستمری بگیران و سیل زدگانی که در سیل اخیر شهرستان سیمرغ دچار آسیب مالی شده بودند اهدا گردید.

در این مراسم که امام جمعه و فرماندار شهرستان سیمرغ،اعضای هیات اجرایی خانه کارگر و اعضای هیات مدیره کانون بازنشستگان تامین اجتماعی استان مازندران نیز حضور داشتند،نصراله دریابیگی با تاکید بر نقش کارگران و بازنشستگان در توسعه کشور پس از انقلاب اسلامی، اظهار داشت : حل مشکل کارگران و بازنشستگان در سایه وحدت ، همدلی و همزبانی شکل می گیرد.

دبیر اجرائی خانه کارگر مازندران با بیان اینکه کانون های بازنشستگان به دنبال باز کردن گره مشکلات مردم هستند، تصریح کرد : بازنشستگان دنیایی از مشکلات درمانی ، معیشتی و رفاهی دارند.

رئیس هیات مدیره کانون بازنشستگان تامین اجتماعی مازندران افزود : فکر کردن به مسائل شخصی و منفعت طلبی در بین اعضای کانون بازنشستگان تامین اجتماعی ممنوع است.

دریابیگی با تاکید بر اینکه پیگیری مطالبات و اجرای عدالت اجتماعی در بین کارگران باید انجام شود ، افزود : بازنشستگان تامین اجتماعی مازندران زبان گفتن ندارند و ما باید مطالبات آنها را پیگیری کنیم.

لازم به ذکر است یخچال های اهدایی با هماهنگی کانون عالی بازنشستگان تامین اجتماعی کشور و با نظارت معاونت روابط کار وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی انجام گرفت.

https://static3.ilna.ir/thumbnail/Wxy796KPTT9i/zD2ly951Lbe1X4vBXmeYxnwvBKd2o-upCBoRpuXWWQ3xVYIwBtE8SJc5CgG8w1SR1HhaeHPcWe7Z4QQxwQ5aCQuC6bW65Yo2vzNA1A_oYcME-xuDHnCGIL88GkvFaMums2lp5Xzk-eEonXyY63F8aQ96qHB4I0VpXuOejRjZDSys4NdjIqNZJEQ6csj1vAj0PdmSpdBhl0I,/IMG-20190724-WA0014.jpg