کد خبر: 10807تاریخ انتشار : ۲۰:۲۷:۳۷ - دوشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۸

اقدام ارزشی مدیرکل ارشاد مازندران در آستانه روز خبرنگار / حضور بر سر مزار خبرنگاران فقید مازندران

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران در آستانه روز خبرنگار بر سر مزار زنده یاد جابر معافی سرپرست فقید خبرگزاری فارس مازندران ، مرحوم اسفندیار زرکوب و مرحوم فرامرز درخشنده از اساتید فقید جامعه خبری حضور یافت. به گزارش مازنی خبر ، در نخستین روز از هفته خبرنگار در استان، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی […]

اقدام ارزشی مدیرکل ارشاد مازندران در آستانه روز خبرنگار / حضور بر سر مزار خبرنگاران فقید مازندران

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران در آستانه روز خبرنگار بر سر مزار زنده یاد جابر معافی سرپرست فقید خبرگزاری فارس مازندران ، مرحوم اسفندیار زرکوب و مرحوم فرامرز درخشنده از اساتید فقید جامعه خبری حضور یافت.

به گزارش مازنی خبر ، در نخستین روز از هفته خبرنگار در استان، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران در نخستین نشست خبری خود بعد از انتصاب به عنوان مدیرکل ارشاد در جمع اهالی رسانه حضور یافت و برنامه‌های این هفته را تشریح کرد.

وی در ابتدای این نشست یاد و خاطره خبرنگاران فقید استان زنده یاد جابر معافی، مرحوم فرامرز درخشنده و مرحوم اسفندیار زرکوب را گرامی داشت.

بعد از این نشست خبری ، عباس زارع مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران به همراه مسؤول سازمان بسیج رسانه استان، مدیرعامل خانه مطبوعات و جمعی از خبرنگاران استان بر سر مزار زنده یاد جابر معافی سرپرست فقید خبرگزاری فارس مازندران ، مرحوم اسفندیار زرکوب و مرحوم فرامرز درخشنده حضور یافتند و با اهدای گل و ذکر فاتحه، یاد و نام آنها را گرامی داشتند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران بر سر مزار زنده یاد معافی ، با اشاره به اینکه وی انسانی ساده و بی‌آلایش بود و شخصیتی ولایی و ارزشی داشت، گفت: تلاش‌های وی برای تعالی استان مازندران همچنان احساس می‌شود.

عباس زارع زنده یاد جابر معافی را مردی فرهیخته در عرصه رسانه‌ای دانست و افزود: مازندران مردی فعال و کوشا در عرصه رسانه‌ای را از دست داد.

وی همچنین یاد و خاطره مرحوم زرکوب و مرحوم درخشنده را نیز گرامی داشت و افزود: تلاش های این دو عزیز نیز هیچگاه فراموش نخواهد شد و اهالی رسانه هموازه قدرشناس آنها خواهند بود.

http://uupload.ir/files/yxm8_aaaaaaaaaa.jpg