کد خبر: 10809تاریخ انتشار : ۲۰:۳۶:۴۵ - دوشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۸

مدیرکل بنیاد شهید مازندران: انتقال فرهنگ ایثار و شهادت، رسالت اصلی خبرنگاران است

مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران گفت: انتقال فرهنگ ایثار و شهادت رسالت اصلی خبرنگاران است. به گزارش مازنی خبر ، هدایت مظلومی مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران در آستانه فرا رسیدن ۱۷ مرداد روز خبرنگار، در جمع خبرنگاران شهرستان رامسر ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر اصحاب رسانه […]

مدیرکل بنیاد شهید مازندران: انتقال فرهنگ ایثار و شهادت، رسالت اصلی خبرنگاران است

مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران گفت: انتقال فرهنگ ایثار و شهادت رسالت اصلی خبرنگاران است.

به گزارش مازنی خبر ، هدایت مظلومی مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران در آستانه فرا رسیدن ۱۷ مرداد روز خبرنگار، در جمع خبرنگاران شهرستان رامسر ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر اصحاب رسانه و ارج نهادن به مقام والای آنان، با بیان اینکه اشاعه فرهنگ ایثار و شهادت از اولویت های خبرنگاران است ، افزود: خبرنگاران با قلم فرسایی در عرصه ایثار و شهادت، رشادت و از خود گذشتگی شهیدان گلگون کفن و ایثارگران سرافراز دوران ۸ سال دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم را به نسل های آینده منتقل کنند.

مظلومی با اشاره به اینکه همزمان با روز خبرنگار، از خبرنگاران ایثارگر مازندران نیز تجلیل به عمل می آید ،اظهار داشت: از خانواده های معظم شهدای رسانه، جانبازان و آزادگان خبرنگار مازندران دیدار و عیادت صورت می گیرد.

وی با اشاره به تجدید میثاق اصحاب رسانه با شهدای گرانقدر گفت: همزمان با روز خبرنگار، مزار مطهر شهدای گرانقدر خبرنگار با حضور گرم خبرنگاران و اصحاب رسانه، غبارروبی، عطر افشانی و گلباران خواهد شد.

مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران ۱۷ مرداد روز خبرنگار را به تمامی اصحاب رسانه و فرهیختگان عرصه خبر و اطلاع رسانی استان تبریک گفت و ضمن تقدیر از تلاش و زحمات شبانه روزی آنان، برای تمامی این وادیان آگاهی بخشی، آرزوی موفقیت و سربلندی کرد‌.

گفتنی است به مناسبت ۱۷ مرداد ، روز خبرنگار، بیش از ۳۰ خبرنگار ایثارگر بنیاد شهید مازندران تجلیل می شوند.

مظلومی در سفر به رامسر از خبرنگاران ایثارگر این شهرستان تجلیل به عمل آورد.