کد خبر: 10847تاریخ انتشار : ۸:۱۸:۵۰ - پنج شنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۸

پیام تبریک مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران به مناسبت روز خبرنگار

بمناسبت فرا رسیدن ١٧ مرداد و روز خبرنگار، عباس زارع مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران با صدور پیامی این روز را به اهالی رسانه تبریک گفت. به گزارش مازنی خبر ، متن پیام زارع به شرح زیر است: باسمه تعالی به نام خداوند لوح و قلم حقیقت نگار وجود و عدم خبرنگارى، تنها یک […]

پیام تبریک مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران به مناسبت روز خبرنگار

بمناسبت فرا رسیدن ١٧ مرداد و روز خبرنگار، عباس زارع مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران با صدور پیامی این روز را به اهالی رسانه تبریک گفت.

به گزارش مازنی خبر ، متن پیام زارع به شرح زیر است:

باسمه تعالی

به نام خداوند لوح و قلم

حقیقت نگار وجود و عدم

خبرنگارى، تنها یک حرفه نیست ، بلکه عشق ، ذوق ، هنر و خلاقیت است و خبرنگاران پیام آوران آگاهى و نماد افتخار و سربلندى جامعه هستند.

١٧مرداد ، درحقیقت یادآورفرصتی گران بها براى پاسداشت مقام شامخ انسان های فرهیخته ای هم چون شهید صارمى ست که در راه روشنگرى و آگاهی بخشی به آحاد جامعه جان خود را تقدیم کردندو مناسبتی است مغتنم براى تجلیل از خدمات شایسته همه خبرنگاران متعهد و دلسوز که گام در کارزار بیدارى جامعه نهاده اند.

اینجانب ، ضمن تبریک و تهنیت این روز شکوهمند ، از تلاش هاى ارزشمند یکساله فعالان حوزه رسانه در عرصه اطلاع رسانى و انعکاس اخبار استان سپاس گزارم .

بى گمان ، با نیروى جوانى حاکم بر رسانه هاى خبرى استان ، همراهى و همدلى و نقد منصفانه ، همچنین ؛ عزم ملی و استانى براى حمایت از اصحاب رسانه و پاسخگو بودن مدیران براى پیشرفت دراین عرصه خطیرو مهم ، مورد انتظار می باشد .

در پایان ، ضمن تقدیر ویژه از همه فعالان عرصه رسانه استان ، مراتب سپاس خود را از حمایت هاى همه جانبه استاندار محبوب مازندران ، جناب آقاى احمدحسین زادگان از رسانه ها ، که خود ایشان نیز از این خانواده بزرگ می باشند ، همچنین ؛ دیگر مدیران استان و شهرستان ها اعلام مى نمایم .

امیدوارم همه این عزیزان در سایه خداوند متعال و منویات رهبر معظم انقلاب اسلامى ایران ، در راه خدمت به جامعه ، پیروز و سرافراز باشند .

عباس زارع

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامى مازندران