کد خبر: 10862تاریخ انتشار : ۱۷:۴۹:۱۲ - پنج شنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۸

برپایی کافه کتاب خبر به مناسبت روز خبرنگار

مازنی خبر : آرزو ولیپور مدیرکل کتابخانه‌های عمومی مازندران عصر امروز در حاشیه در حاشیه کافه کتاب خبر در بوستان ولایت ساری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس اظهار کرد: یک سنت خیلی خوب ایجاد کافه کتاب‌های موضوعی به مناسبت‌های خاص در اداره کتابخانه‌های عمومی پایه‌ریزی شده است. وی با بیان اینکه به مناسبت روز […]

برپایی کافه کتاب خبر به مناسبت روز خبرنگار

مازنی خبر : آرزو ولیپور مدیرکل کتابخانه‌های عمومی مازندران عصر امروز در حاشیه در حاشیه کافه کتاب خبر در بوستان ولایت ساری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس اظهار کرد: یک سنت خیلی خوب ایجاد کافه کتاب‌های موضوعی به مناسبت‌های خاص در اداره کتابخانه‌های عمومی پایه‌ریزی شده است.

وی با بیان اینکه به مناسبت روز خبرنگار کافه کتاب خبر را پایه‌ریزی کردیم، افزود: این کافه کتاب خبر با ۶۰ عنوان کتاب با موضوع خبر، رسانه و نویسندگی و پیرامون این موضوعات بوده است.

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی مازندران تصریح کرد: کافه کتاب خبر از صبح پنج شنبه ۱۷ مرداد تا عصر دایر است و جراید و نشریاتی که از سال‌ها در آرشیو کتابخانه‌ی عمومی بوده است آنها را به کافه کتاب خبر آوردیم.

این مسؤول هدف از برگزاری کافه کتاب خبر ترویج فرهنگ کتاب دانستف گفت: به همه خبرنگاران یک کتاب و شاخه گل دادیم و با یک حرکت این نگاه را از ذائقه مردم دور کردیم.

وی اشاره کرد: در این کافه کتاب از مردم عادی خواستیم وارد کافه کتاب شوند و با فعالیت حوزه خبرنگاری آشنا شوند و اتفاق خیلی خوبی افتاد و با دیدن کافه کتاب و توضیحات همکارانمان نگاهشان عوض می‌شد و تا به الان بازخورد همکاران رسانه هم مثبت بوده است.