کد خبر: 10864تاریخ انتشار : ۱۷:۵۳:۱۶ - پنج شنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۸

کاهش ۱۴ درصدی تصادفات درون شهری در مازندران

رئیس پلیس راهور مازندران از کاهش ۱۴ درصدی تصادفات درون شهری استان در چهار ماهه امسال در مقایسه با مدت مشابه پارسال خبر داد. مازنی خبر : سرهنگ باقری رئیس پلیس راهور مازندران  با بیان اینکه مجموع تصادف‌های فوتی و جرحی در چهار ماهه پارسال هزار و ۴۸۶ نفر بوده است، گفت: با رعایت قوانین […]

کاهش ۱۴ درصدی تصادفات درون شهری در مازندران

رئیس پلیس راهور مازندران از کاهش ۱۴ درصدی تصادفات درون شهری استان در چهار ماهه امسال در مقایسه با مدت مشابه پارسال خبر داد.

مازنی خبر : سرهنگ باقری رئیس پلیس راهور مازندران  با بیان اینکه مجموع تصادف‌های فوتی و جرحی در چهار ماهه پارسال هزار و ۴۸۶ نفر بوده است، گفت: با رعایت قوانین از سوی هم استانی‌ها این آمار امسال به هزار و ۲۲۷ نفر رسیده است.

او افزود: بیشترین علت تصادفات درون شهری عدم رعایت به جلو است که شامل ۴۷ درصد این تصادفات میشود.

باقری با بیان اینکه بیشترین تصادفات ثبت شده از ساعت ۱۶ تا ۱۸ است، گفت: کاربران موتور سیکلت بیشتر سهم را در تصادفات درون شهری دارند.

رئیس پلیس راهور مازندران با اشاره به اینکه خودرو پراید استاندار‌های کیفی یک اتومبیل خوب را ندارد، گفت: پراید ۳۲ درصد از تصادفات استان را به خود اختصاص داده است.

باقری با تأکید سردار هادیانفر رئیس پلیس راهور کشور مبنی بر لغو شماره گذاری پراید، گفت:شماره گذاری پراید از سال آینده با هماهنگی وزارت صنعت، معدن و تجارت متوقف می‌شود.