کد خبر: 10869تاریخ انتشار : ۹:۰۷:۱۴ - جمعه ۱۸ مرداد ۱۳۹۸

معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران: خبرنگاران بیش از دیگران، باید مراقب خود باشند

دکتر حسین حسن نژاد معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران به مناسبت روز خبرنگار و با همراهی عباس زارع مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و مهدی محمدی مدیرکل سیاسی انتخابات استانداری از دفتر گروه خبری تکرار بازدید کردند. معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران گفت: خبرنگار و رسانه باید پیام درست و حرف حق را منتقل […]

دکتر حسین حسن نژاد معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران به مناسبت روز خبرنگار و با همراهی عباس زارع مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و مهدی محمدی مدیرکل سیاسی انتخابات استانداری از دفتر گروه خبری تکرار بازدید کردند.

معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران گفت: خبرنگار و رسانه باید پیام درست و حرف حق را منتقل و منعکس کنند.

به گزارش مازنی خبر ، دکتر حسین حسن نژاد در بازدید از دفتر گروه خبری تکرار ، با تاکید بر اینکه اگر خبرنگاران رسالت واقعی خود را عمل کنند به عنوان رکن چهارم دموکراسی ایفای نقش خواهند کرد ، اظهار داشت: رسانه می تواند کمک حال دولت برای تحقق اهداف خود باشد و از سوی دیگر مشکلات مردم را هم به درستی منعکس نماید.

وی با بیان اینکه اصحاب رسانه بیش از دیگران باید مراقب خود باشند ، تصریح کرد: یک خبرنگار باید در برابر افکار عمومی احساس مسئولیت کند و به اخلاق حرفه ای و منشور رسانه ای پایبند باشد.

حسن نژاد ضمن تبریک روز خبرنگار ، افزود: اگر امروز گروه خبری تکرار یا هر رسانه موفق دیگری ، به درستی فعالیت می کنند به خاطر رعایت رفتار حرفه ای است.

معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران با بیان اینکه خبرنگاران باید رویدادها را به درستی تحلیل و رخدادها را به درستی انتقال دهند ، اظهار داشت: هر چه خبرنگاران در این امر بهتر عمل کنند ، جایگاه مناسبت تری پیدا خواهند کرد.

وی با تاکید بر اینکه خبرنگاران باید همواره به دنبال حقیقت نگاری و نقد منصفانه باشند ، افزود: اگر یک خبرنگار یا یک رسانه به دنبال نقد غیرمنصفانه باشد ، هم فرصت سوزی کرده است و هم اعتماد خود را نزد مردم از دست می دهد.

*** دفتر مرکزی گروه خبری تکرار شامل نشریه سراسری تکرار ، مجله گردشگری بریم سفر ، مجله فرهنگی اجتماعی ندای مازندران و پایگاه اطلاع رسانی اینترنتی مازنی‌خبر در شهرستان قائم شهر واقع شده است.