کد خبر: 10873تاریخ انتشار : ۹:۲۵:۴۴ - جمعه ۱۸ مرداد ۱۳۹۸

آیت الله معلمی: خبرنگاران مسائل جدی جامعه را منعکس کنند

عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: اصحاب قلم برای بیان مسائل باید وقت شناسی و موقعیت شناسی داشته باشند. به گزارش مازنی خبر ، آیت الله علی معلمی در بازدید از دفتر گروه خبری تکرار که به مناسبت روز خبرنگار انجام گرفت، به ارزش قلم در قرآن و دین اسلام اشاره نمود و اظهار داشت: خبرنگاران […]

عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: اصحاب قلم برای بیان مسائل باید وقت شناسی و موقعیت شناسی داشته باشند.

به گزارش مازنی خبر ، آیت الله علی معلمی در بازدید از دفتر گروه خبری تکرار که به مناسبت روز خبرنگار انجام گرفت، به ارزش قلم در قرآن و دین اسلام اشاره نمود و اظهار داشت: خبرنگاران در صورتیکه به وقت شناسی ، مسائل مهم و اولویت جامعه را منعکس کنند ، در کاهش مشکلات می توانند نقش داشته باشند.

امام جمعه شهرستان قائم شهر ضمن تبریک روز خبرنگار ، ادامه داد: در شرایط امروز جامعه ، خبرنگاران در کنار نقد و بیان کاستی ها ، دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی را هم منعکس کنند.

آیت الله معلمی با تاکید بر اینکه ایجاد یاس و ناامیدی در جامعه از اهداف استکبار و دشمنان نظام جمهوری اسلامی است ، افزود: امروز مهمترین خواسته مردم کاهش مشکلات اقتصادی است که اصحاب رسانه با نقد منصفانه می توانند در این امر موثر باشند.

عضو مجلس خبرگان رهبری ادامه داد: در هر دوره ای یک مسئله ، مهمترین مطالبه مردم است و انتظار می رود خبرنگاران نسبت به آن بی تفاوت نباشند.

وی تصریح کرد: انعکاس مشکلات از سوی رسانه ها کار درستی است اما خبرنگاران نباید نسبت به انعکاس دستاوردهای دستگاه های موفق نیز بی تفاوت باشند.

*** دفتر مرکزی گروه خبری تکرار شامل نشریه سراسری تکرار ، مجله گردشگری بریم سفر ، مجله فرهنگی اجتماعی ندای مازندران و پایگاه اطلاع رسانی اینترنتی مازنی‌خبر در شهرستان قائم شهر واقع شده است.