کد خبر: 10877تاریخ انتشار : 9:35:22 - جمعه 9 آگوست 2019

فرماندار قائم شهر در بازدید از دفتر گروه خبری تکرار: از انتقادات سازنده اصحاب رسانه استقبال می کنیم

یحیی یوسف پور فرماندار شهرستان قائم شهر به مناسبت روز خبرنگار و با همراهی عباسی معاون سیاسی و علیزاده مسئول روابط عمومی فرمانداری از دفتر گروه خبری تکرار بازدید به عمل آورد. فرماندار قائم شهر گفت: از انتقادات سازنده اصحاب رسانه استقبال می کنیم. به گزارش مازنی خبر ، یحیی یوسف پور در بازدید از […]

فرماندار قائم شهر در بازدید از دفتر گروه خبری تکرار: از انتقادات سازنده اصحاب رسانه استقبال می کنیم

یحیی یوسف پور فرماندار شهرستان قائم شهر به مناسبت روز خبرنگار و با همراهی عباسی معاون سیاسی و علیزاده مسئول روابط عمومی فرمانداری از دفتر گروه خبری تکرار بازدید به عمل آورد.

فرماندار قائم شهر گفت: از انتقادات سازنده اصحاب رسانه استقبال می کنیم.

به گزارش مازنی خبر ، یحیی یوسف پور در بازدید از دفتر گروه خبری تکرار ، ضمن تبریک روز خبرنگار ، افزود: قدمت خبرنگاری و انتشار روزنامه در شهرستان قائم شهر به سال ۱۳۳۲ بر می گردد که در طول این سال ها ، خبرنگاران همواره نقش پررنگی در توسعه این شهرستان داشتند.

یوسف پور ، گروه خبری تکرار را یک مجموعه رسانی ای موفق دانست و افزود: فعالیت در چند حوزه مختلف فرهنگی ، گردشگری ، اجتماعی و … گروه خبری تکرار را با ۴ رسانه به عنوان یک گروه رسانه ای قوی تبدیل کرده است.

وی ابراز امیدواری کرد که اصحاب رسانه قائم شهر با نقد منصفانه کمک حال دستگاه های اجرائی شهرستان باشند.

*** دفتر مرکزی گروه خبری تکرار شامل نشریه سراسری تکرار ، مجله گردشگری بریم سفر ، مجله فرهنگی اجتماعی ندای مازندران و پایگاه اطلاع رسانی اینترنتی مازنی‌خبر در شهرستان قائم شهر واقع شده است.

  1. followermax.com گفت:

    اقا خیلی وبسایتتون عالیه

  2. اقا لینک مطلبو من پیدا نکردم.میشه راهنماییم کنید؟