کد خبر: 10897تاریخ انتشار : ۷:۴۴:۴۹ - جمعه ۱۸ مرداد ۱۳۹۸

تصاویر / جشن روز خبرنگار قائم‌شهر با حضور مدیرکل ارشاد مازندران

مراسم روز خبرنگار شهرستان قائم شهر با همت فرمانداری ، خانه مطبوعات و بسیج رسانه شهرستان در مجتمع گردشگری نشا برگزار شد. مدیر کل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مازندران ، گفت : اصحاب رسانه نقد را با تخریب اشتباه نگیرند و نقد منصفانه را سرلوحه کار خود قرار دهند . عباس زارع در […]

تصاویر / جشن روز خبرنگار قائم‌شهر با حضور مدیرکل ارشاد مازندران

مراسم روز خبرنگار شهرستان قائم شهر با همت فرمانداری ، خانه مطبوعات و بسیج رسانه شهرستان در مجتمع گردشگری نشا برگزار شد.

مدیر کل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مازندران ، گفت : اصحاب رسانه نقد را با تخریب اشتباه نگیرند و نقد منصفانه را سرلوحه کار خود قرار دهند .

عباس زارع در مراسم تجلیل از خبرنگاران شهرستان قائمشهر افزود : در استان مازندران ۴۶۹ رسانه دارای مجوز داریم که روز به روز این میزان در حال افزایش است و بیش از یک هزار و ۴۰۰ کانال تلگرامی ثبت شده هم داریم .

وی گفت: تعدد این رسانه مجازی و حقیقی این را القاء می کند که مدیریت افکار عمومی استان توسط رسانه های دلسوز و پرتلاش در حال انجام است .

زارع با اعلام اینکه خبرنگاران نقد منصفانه را سرلوحه کار خود قرار دهند ، گفت : اصحاب رسانه باتوجه به مشکلاتی که با آن دست و پنجه نرم می کنند تحت هیچ شرایطی به سمت تخریب نمی روند چرا که در هیات منصفه مطبوعات تعداد پرونده ها بسیار اندک است .

مدیر کل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران با بیان اینکه مدیران دستگاه ها برای اصحاب رسانه ارزش قائل شوند ، گفت : مدیران باید اصحاب رسانه را دریابند تا حداقل بتوانیم پاره ای از مشکلات آنان را حل و فصل کنیم .

زارع با تاکید براینکه هنوز نتوانسته ایم برنامه مدونی را برای تامین معیشت و حل مشکل بیمه ای افراد داشته باشیم ، افزود : فعالان رسانه ای از بیمه شدن ناامید نباشند چرا که در آینده ای نزدیک در این حوزه اتفاقات خوبی رخ خواهد داد.

*** فرماندار قائمشهر نیز در این مراسم از مدیران دستگاه های اجرایی خواست تا مطالب خود را صادقانه در اختیار اصحاب رسانه قرار دهند .

یحیی یوسف پور با بیان اینکه شغل خبرنگاری بسیار ارزشمند است ، افزود : دستگاه های اجرایی از طریق اصحاب رسانه می توانند اطلاعات ادارات خود را به سمع و نظر مردم برسانند.

در پایان مراسم از خبرنگاران شهرستان قائمشهر تجلیل به عمل آمد .