کد خبر: 10938تاریخ انتشار : ۱۴:۴۴:۲۰ - شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۸

رئیس اداره گردشگری ساری در بازدید از دفتر گروه خبری تکرار: مرکز استان مازندران به شهر جشنواره ها تبدیل خواهد شد / خبرنگاران می توانند نقش زیادی در جذب گردشگر داشته باشند

رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان ساری گفت: تلاش می کنیم تا مرکز استان مازندران را به شهر جشنواره ها تبدیل کنیم. به گزارش مازنی خبر ، محسن باستانی در بازدید از دفتر گروه خبری تکرار که به مناسبت روز خبرنگار انجام گرفت ، افزود: در چند ماه اخیر جشنواره های مختلفی […]

رئیس اداره گردشگری ساری در بازدید از دفتر گروه خبری تکرار: مرکز استان مازندران به شهر جشنواره ها تبدیل خواهد شد / خبرنگاران می توانند نقش زیادی در جذب گردشگر داشته باشند

رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان ساری گفت: تلاش می کنیم تا مرکز استان مازندران را به شهر جشنواره ها تبدیل کنیم.

به گزارش مازنی خبر ، محسن باستانی در بازدید از دفتر گروه خبری تکرار که به مناسبت روز خبرنگار انجام گرفت ، افزود: در چند ماه اخیر جشنواره های مختلفی در شهرستان ساری برگزار شد و تلاش داریم در هفته های آینده حشنواره ملی همدلی و توسعه گردشگری و محافظت از محیط زیست در روستای کارنام بخش چهاردانگه ، جشنواره پیاز در روستای سرکت ، جشنواره مجسمه های شنی در ساحل فرح آباد ، جشنواره مازندران پاک با محوریت ایجاد نشاط اجتماعی و جشنواره اقوام در ساری برگزار شود.

وی ضمن تقدیر از حمایت های فرمانداری ساری در برگزاری مراسمات مختلف ، اظهار داشت: نگاه ویژه فرماندار و معاونین فرماندار ساری و حمایت های مدیرکل گردشگری باعث شده است تا در آینده شهر ساری را به شهر جشنواره ها تبدیل کنیم.

بوستانی با بیان اینکه نمایشگاه ملی صنایع دستی از ۲۸ تا ۳۱ مرداد در ساری برگزار خواهد شد ، افزود: در ۶ ماه اخیر ۴ نمایشگاه صنایع دستی در پارک ملل و بوستان ولایت ساری برگزار شد.

رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان ساری ضمن تبریک روز خبرنگار ، افزود: شهرستان ساری جاذبه های گردشگری متنوعی دارد که اصحاب رسانه و خبرنگاران با معرفی آنها می توانند نقش پررنگی در جذب گردشگر داشته باشند.

باستانی با تاکید بر اینکه تورهای ساری گردی با همراهی شهرداری ساری به خوبی برگزار می شود ، تصریح کرد: خبرنگاران در حوزه های جذب گردشگر ، معرفی اماکن تاریخی و همچنین معرفی صنایع دستی هنرمندان ساروی می توانند نقش موثری داشته باشند.

*** دفتر مرکزی گروه خبری تکرار شامل نشریه سراسری تکرار ، مجله گردشگری بریم سفر ، مجله فرهنگی اجتماعی ندای مازندران و پایگاه اطلاع رسانی اینترنتی مازنی‌خبر در شهرستان قائم شهر واقع شده است.