کد خبر: 10952تاریخ انتشار : ۹:۰۶:۴۱ - یکشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۸

معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران: با عوامل حادثه محمودآباد برخورد قاطع می شود

مازنی خبر / گروه اجتماعی: در پی تنش بوجود آمده در اجرای رای قطعی دستگاه قضایی در بخش سرخرود محمودآباد ، یگان فرودگاه بیشه کلا ناچار اقدام به تیراندازی برای کنترل اوضاع و متعرضین نمود که متاسفانه بر اثر آن دو نفر جان باخته و چهار نفر از افراد مصدوم به بیمارستان منتقل شدند. به […]

معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران: با عوامل حادثه محمودآباد برخورد قاطع می شود

مازنی خبر / گروه اجتماعی: در پی تنش بوجود آمده در اجرای رای قطعی دستگاه قضایی در بخش سرخرود محمودآباد ، یگان فرودگاه بیشه کلا ناچار اقدام به تیراندازی برای کنترل اوضاع و متعرضین نمود که متاسفانه بر اثر آن دو نفر جان باخته و چهار نفر از افراد مصدوم به بیمارستان منتقل شدند.

به گزارش مازنی خبر ، حسین حسن نژاد، معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران با بیان اینکه بلافاصله بعد از این حادثه جلسه شورای تامین شهرستان و استان به ریاست استاندار برای بررسی دقیق موضوع برگزار شد، گفت: شورای تامین این اقدام را تقبیح و با خانواده افراد داغدار و جان باخته ابراز همدردی می کند.

وی افزود: مجموعه خاطیان و عوامل این حادثه شناسایی، دستگیر و به مراجع قانونی تحویل شدند و شورای تامین موضوع را با جدیت پیگیری و دستگاه قضایی با بررسی دقیق موضوع با آن ها برخورد سریع، جدی و قاطع خواهد نمود.

معاون سیاسی امنیتی استانداری گفت: اتفاق روز شنبه در محمودآباد اقدام سیاسی نبود و ارتباطی با زمین خواری نداشت و تنها در پی اجرای حکم قضایی اتفاق افتاد.

او ابراز امیدواری کرد با صبوری خانواده و تعمق دستگاه های ذی ربط، در اولین فرصت جمع بندی لازم را داشته باشیم و با عوامل آن برخورد قاطع کنیم.