کد خبر: 10963تاریخ انتشار : ۱۱:۵۹:۱۶ - یکشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۸

رتبه ششم بیمه ایران مازندران در بحث درآمدی در سطح کشور

مدیر کل بیمه ایران مازندران از رشد ۷۰ درصدی فروش فروش بیمه عمر در استان خبر داد. به گزارشمازنی خبر و به نقل از  خبرنگار ایلنا،صبح امروز بهرام دارایی در جمع خبرنگاران ضمن تبریک روز خبرنگار گفت: خبرنگاران نقش بسزایی در فرهنگ سازی صنعت بیمه در بین مردم دارند. مدیر کل بیمه ایران استان مازندران […]

رتبه ششم بیمه ایران مازندران در بحث درآمدی در سطح کشور

مدیر کل بیمه ایران مازندران از رشد ۷۰ درصدی فروش فروش بیمه عمر در استان خبر داد.

به گزارشمازنی خبر و به نقل از  خبرنگار ایلنا،صبح امروز بهرام دارایی در جمع خبرنگاران ضمن تبریک روز خبرنگار گفت: خبرنگاران نقش بسزایی در فرهنگ سازی صنعت بیمه در بین مردم دارند.

مدیر کل بیمه ایران استان مازندران در ادامه از رشد ۲۷ درصدی اقبال عموم مردم در سال گذشته خبر داد و اظهار کرد: طبق آمار بیمه ایران در استان مازندران در سال گذشته به ازای هر روز کاری میانگین مبلغ ۲ میلیارد تومان پرداختی داشته است.

وی ادامه داد: یکی از دلایل اصلی این آمار پرداختی،ترافیک بالای مسافر در استان مازندران است.

دارابی با اشاره به رتبه ششم بیمه ایران مازندران در بحث درآمدی در سطح کشور گفت: در حال حاضر استان مازندران دارای ۱۳۰ نمایندگی بیمه عمر و ۴۰۰ شعبه جنرال می باشد.

وی همچنین از رشد ۷۰ درصدی فروش بیمه عمر در استان خبر داد و اظهار کرد: ۴ هزار فقره بیمه در سال گذشته و ۶ هزار و ۸۸۰ در چهار ماهه سال جاری در سراسر استان صادر شده است.