کد خبر: 11091تاریخ انتشار : 11:32:00 - دوشنبه 19 آگوست 2019

تصادف دریایی مرگبار در کلارآباد/ مرگ دلخراش بانوی شناگر

برخورد یک فروند قایق موتوری با خانم شناگری در آبهای ساحلی کلارآباد ، مرگ وی را رقم زد. به گزارش مازنی خبر ، فرمانده انتظامی شهرستان عباس آباد گفت: حادثه دریایی ساعت ۷ و ۳۰ دقیقه عصر روز گذشته ، در فاصله ۵۰ متری اردوگاه ساحلی کلارآباد و در حوزه آب‌های شهرستان چالوس به وقوع […]

تصادف دریایی مرگبار در کلارآباد/ مرگ دلخراش بانوی شناگر

برخورد یک فروند قایق موتوری با خانم شناگری در آبهای ساحلی کلارآباد ، مرگ وی را رقم زد.

به گزارش مازنی خبر ، فرمانده انتظامی شهرستان عباس آباد گفت: حادثه دریایی ساعت ۷ و ۳۰ دقیقه عصر روز گذشته ، در فاصله ۵۰ متری اردوگاه ساحلی کلارآباد و در حوزه آب‌های شهرستان چالوس به وقوع پیوست.

سرهنگ عبدی افزود : در این حادثه خانمی ۳۰ ساله ، در عمق ۳ تا ۳ و نیم متری دریا مشغول شنا بود که ناگهان یک فروند قایق موتوری حین حرکت در این مسیر با وی برخورد کرد.

وی گفت: این حادثه منجر به قطع دست چپ و جراحت‌های شدید در ناحیه سر نامبرده بر اثر برخورد پره‌های قایق موتوری با وی شد که بلافاصله توسط عوامل امدادی به بیمارستان منتقل شد.

فرمانده انتظامی شهرستان عباس آباد افزود : این شناگر به علت شدت جراحات و صدمات وارده در بیمارستان جان باخت.

به گفته سرهنگ عبدی علت تامه این حادثه توسط کارشناسان پلیس آگاهی در دست بررسی است.

کریمیان رئیس هیات نجات غریق و غواصی مازندران نیز گفت : ۴ تصادم دریایی امسال از اول فروردین تا نیمه مرداد امسال در استان گزارش شد که این افراد در مسیر قایقرانان و جت رانان قرار گرفتند که در نهایت منجر به مرگ آنها شد.