کد خبر: 11116تاریخ انتشار : 16:01:22 - دوشنبه 19 آگوست 2019

غرق شدن کودک ۶ ساله تبعه افغانستان در فریدونکنار

فرمانده انتظامی شهرستان فریدونکنار از وقوع حادثه غریق و مرگ کودک ۶ ساله تبعه افغانستان در منطقه ممنوعه شنا در این شهرستان خبر داد. به گزارش مازنی خبر ، سرهنگ حسن هاشم پور فرمانده انتظامی شهرستان فریدونکنار  گفت: در پی کسب خبری از مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع حادثه غریق در یکی از […]

غرق شدن کودک ۶ ساله تبعه افغانستان در فریدونکنار

فرمانده انتظامی شهرستان فریدونکنار از وقوع حادثه غریق و مرگ کودک ۶ ساله تبعه افغانستان در منطقه ممنوعه شنا در این شهرستان خبر داد.

به گزارش مازنی خبر ، سرهنگ حسن هاشم پور فرمانده انتظامی شهرستان فریدونکنار  گفت: در پی کسب خبری از مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع حادثه غریق در یکی از مناطق ساحلی این شهرستان، ماموران کلانتری مرکزی به محل حادثه اعزام شدند.

او افزود: ماموران با حضور در محل حادثه، در بررسی‌های اولیه دریافتند، کودک ۶ ساله تبعه افغانستان و ساکن شهرستان گنبد به همراه خانواده خود حین شنا در ممنوعه شنا، در دریا غرق شد.

فرمانده انتظامی شهرستان فریدونکنار، افزود: با حضور گروه‌های امداد و نجات جسد نامبرده به بیرون از آب منتقل و تحویل سردخانه شد.

سرهنگ هاشم پور با هشدار به شهروندان و مسافرانی که برای شنا به دریا مراجعه می‌کنند، از آنان خواست: از طرح‌های سالم سازی دریا و مناطقی که ناجیان غریق در آنجا حضور دارند برای شنا استفاده کنند تا دچار سانحه نشوند.