کد خبر: 11151تاریخ انتشار : ۸:۳۹:۳۲ - شنبه ۲ شهریور ۱۳۹۸

فرماندار ساری: ۱۲۳ پروژه عمرانی و خدماتی هفته دولت در شهرستان ساری به بهره برداری می رسد

فرماندار شهرستان ساری، گفت: ۱۲۳ پروژه عمرانی و خدماتی مرکز مازندران در هفته دولت با اعتباری بالغ بر ۲ هزار و ۴۴۰ میلیارد ریال به بهره برداری میرسد . به گزارش مازنی خبر ، عباسعلی رضایی با تبریک فرارسیدن هفته دولت، اظهار داشت: ۱۲۳ پروژه عمرانی خدماتی مرکز استان مازندران با اعتباری بالغ بر ۲۴۴۰میلیارد […]

فرماندار ساری: ۱۲۳ پروژه عمرانی و خدماتی هفته دولت در شهرستان ساری به بهره برداری می رسد

فرماندار شهرستان ساری، گفت: ۱۲۳ پروژه عمرانی و خدماتی مرکز مازندران در هفته دولت با اعتباری بالغ بر ۲ هزار و ۴۴۰ میلیارد ریال به بهره برداری میرسد .

به گزارش مازنی خبر ، عباسعلی رضایی با تبریک فرارسیدن هفته دولت، اظهار داشت: ۱۲۳ پروژه عمرانی خدماتی مرکز استان مازندران با اعتباری بالغ بر ۲۴۴۰میلیارد ریال در هفته دولت به بهره برداری میرسد.

وی با تأکید بر اولویت خدمت‌رسانی و اشتغال‌زایی در پروژه‌های دولت، افزود: بهره برداری و اجرای مسکن سیل زدگان، پروژه های اشتغالزایی و مسکن کمیته امداد و بهره برداری از ۲۰۸ واحد مسکن مهر از برنامه‌های مهم هفته دولت در مرکز استان مازندران است.

فرماندار شهرستان ساری با بیان اینکه بسیاری از این پروژه‌ها در قالب اقتصاد مقاومتی تعریف‌شده است، گفت: بهره‌برداری از پروژه های اقتصاد مقاومتی جهاد کشاورزی، احداث ایستگاه فوق توزیع ، توسعه بخش ۶۳کیلووات پست ۴۰۰کیلووات مرکز استان ، بهسازی جاده های روستایی و بهره برداری از سالن های ورزشی در روستاهای شهرستان ساری از برنامه‌های مهم هفته دولت در این شهرستان است.