کد خبر: 11156تاریخ انتشار : ۸:۳۰:۰۶ - شنبه ۲ شهریور ۱۳۹۸

بازگشائی مسجد جامع ساری با حضور وزیر راه و شهرسازی / اسلامی: همدلی و مودت نیاز اصلی امروز جامعه است

وزیر راه و شهرسازی با تاکید بر اینکه همدلی و مودت نیاز اصلی امروز جامعه است، گفت: دشمن دنبال ایجاد تفرقه بین مسئولان کشور است. به گزارش مازنی خبر ، محمد اسلامی در مراسم افتتاح و بازسازی مسجد جامع ساری اظهار داشت: خدا را شاکرم که در بهره‌برداری پروژه ای حاضر شدم که حدیت وصل […]

بازگشائی مسجد جامع ساری با حضور وزیر راه و شهرسازی / اسلامی: همدلی و مودت نیاز اصلی امروز جامعه است

وزیر راه و شهرسازی با تاکید بر اینکه همدلی و مودت نیاز اصلی امروز جامعه است، گفت: دشمن دنبال ایجاد تفرقه بین مسئولان کشور است.

به گزارش مازنی خبر ، محمد اسلامی در مراسم افتتاح و بازسازی مسجد جامع ساری اظهار داشت: خدا را شاکرم که در بهره‌برداری پروژه ای حاضر شدم که حدیت وصل و معنویت برای بشریت به دنبال دارد.

وی افزود: آتش‌سوزی مسجد جامع ساری دل مردم ساری، مازندران و حتی ملت ایران را متاثر کرده است و به لطف خدا، همت مردم، متدینین و مسئولان شهر و استان این مکان مذهبی در مدت یکسال تجدید بنا و بازسازی شده است.

استاندار سابق مازندران با اشاره به اینکه کار برای این مسجد پیمانکاری و درآمدزایی نبوده است، تصریح کرد: پیمانکار این پروژه با اقدام نیک اندیشانه خود باقیات و صالحاتی برای خود و خانواده اش فراهم کرده است.

اسلامی با بیان اینکه موضوع امروز کشور همدلی، هماهنگی و یکپارچگی بین مسئولان است، افزود: دشمن همواره روی نقطه ضعف ایجاد تفرقه بین مردم و مسئولان کشور برنامه‌ریزی کرده است.

وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اینکه دشمن می‌خواهد با ایجاد تفرقه بین مسئولان به نظام ضربه وارد کند، گفت: در فضای تحریم و تحلیل‌های محفلی، جمع بندی استکبار در مورد ایران با شکست مواجه شده است. آمریکا دیگر نمی‌تواند برای ملت ایران خط و نشان بکشد.

وی با اعلام اینکه راه برون رفت از شرایط کنونی این است که بتوانیم از ظرفیت داخلی استفاده کنیم، تصریح کرد: سعی داریم در وزارت راه و شهرسازی هیچ پروژه عمرانی دچار رکود نشود.

اسلامی با اشاره به اینکه در گذشته از دانش بومی برای صنعت لکوموتیوسازی کشور استفاده نشده است، افزود: تمام شرکت‌های تولیدکننده لکوموتیو اکنون فعال شده و به مدار تولید آمدند.

*** مهدی عبوری معاون وزیر راه و شهرسازی در این مراسم با اشاره به اینکه برای ساخت و بازسازی پروژه مذهبی شهر ساری دستگاه‌های متعددی نظیر استانداری مازندران، میراث فرهنگی استان، اوقاف و امور خیریه، شهرداری و شورای اسلامی شهر ساری مشارکت داشتند، گفت: این مسجد هویت شیعی ساری و ایران اسلامی بوده و مازندران پیشتاز تشیع در جهان اسلام است.

وی با بیان اینکه مسجد جامع ساری آبروی شهر ما است، بیان کرد: این مسجد تابستان سال گذشته دچار آتش‌سوزی شده که با همت علما و روحانیت شهر ساری تجدید بنا و بازسازی شده است.

عبوری ادامه داد: در برابر دشمنی هایی که علیه من ایجاد شده سکوت می کنم. البته سکوت من از موضع ضعف نیست چون اعتقاد دارم سکوت یعنی مخفف سازندگی، کار و تعامل.

 

http://www.khazarnama.ir/wp-content/uploads/2019/08/MHB1584.jpg

http://www.khazarnama.ir/wp-content/uploads/2019/08/MHB1599.jpg

http://www.khazarnama.ir/wp-content/uploads/2019/08/MHB1640.jpg

http://www.khazarnama.ir/wp-content/uploads/2019/08/MHB1687.jpg

http://www.khazarnama.ir/wp-content/uploads/2019/08/MHB1724.jpg

http://www.khazarnama.ir/wp-content/uploads/2019/08/MHB1734.jpg

http://www.khazarnama.ir/wp-content/uploads/2019/08/MHB1782.jpg

http://www.khazarnama.ir/wp-content/uploads/2019/08/MHB1821.jpg

http://www.khazarnama.ir/wp-content/uploads/2019/08/MHB1931.jpg

http://www.khazarnama.ir/wp-content/uploads/2019/08/MHB1937-1.jpg

http://www.khazarnama.ir/wp-content/uploads/2019/08/MHB2157.jpg