کد خبر: 11249تاریخ انتشار : ۸:۳۲:۴۴ - سه شنبه ۵ شهریور ۱۳۹۸

فرماندار نوشهر: ۲۵ پروژه هفته دولت در نوشهر به بهره برداری می رسد

فرماندار نوشهر گفت: در هفته دولت ۳۵ طرح با اعتباری بالغ بر ۳۱ میلیارد و ۴۸۶ میلیون تومان در شهرستان نوشهر به بهره برداری می رسد. به گزارش مازنی خبر ، عبدالصمد صفرنژاد اظهار داشت: ۵ طرح در بخش آب، ۷ طرح در حوزه مسکن، ۵ طرح در حوزه برق رسانی، ۲ طرح مربوط به […]

فرماندار نوشهر: ۲۵ پروژه هفته دولت در نوشهر به بهره برداری می رسد

فرماندار نوشهر گفت: در هفته دولت ۳۵ طرح با اعتباری بالغ بر ۳۱ میلیارد و ۴۸۶ میلیون تومان در شهرستان نوشهر به بهره برداری می رسد.

به گزارش مازنی خبر ، عبدالصمد صفرنژاد اظهار داشت: ۵ طرح در بخش آب، ۷ طرح در حوزه مسکن، ۵ طرح در حوزه برق رسانی، ۲ طرح مربوط به حوزه راه و شهرسازی، ۲ طرح در حوزه مخابراتی و ۱۲ طرح مربوط به سایر دستگاههای اجرایی و ۲ طرح هادی نیز در حوزه بنیاد مسکن به بهره برداری می رسد.

وی ادامه داد : احداث شبکه آب شرب و فاضلاب شهر پول بخش کجور با حدود ۲ میلیارد تومان، توسعه ۸۵۰ متر مربعی و بهسازی یک هزارو ۷۵۰ متر مربعی ترمینال فرودگاه نوشهر از مهمترین طرح های می باشند که در هفته دولت به بهره برداری می رسد.

صفرنژاد اظهار داشت: عملیات اجرایی ۸ طرح دیگر با اعتباری بالغ بر ۱۷۸ میلیارد و ۳۶۰ میلیون تومان نیز در هفته دولت آغاز می شود که شامل عملیات اجرایی پروژه مهم همچون ایجاد راه دسترسی به بندر با یکصد میلیارد تومان ، ریل گذاری اسکله جنوبی بندر با ۸ میلیارد تومان و محوطه سازی و احداث باشگاه ملوانان بندر نوشهر هرکدام با چهار میلیارد تومان می باشد.