کد خبر: 11276تاریخ انتشار : ۱۳:۰۳:۴۳ - پنج شنبه ۷ شهریور ۱۳۹۸

بازسازی استادیوم شهید وطنی؛ هدیه دولت تدبیر و امید به هواداران نساجی / استاندار مازندران: تیم فوتبال نساجی ، هویت و شناسنامه قائم شهر است

اختصاصی مازنی خبر  / گروه ورزشی: استادیوم شهید وطنی قائم شهر آماده برگزاری بازی های تیم محبوب نساجی در لیگ برتر فوتبال کشور شد تا دغدغه هزاران هوادار این تیم ریشه دار پایان یابد. استاندار مازندران گفت: در راستای افزایش نشاط و ایجاد امید اجتماعی در شهرستان قائم شهر ، کارخانه و تیم فوتبال نساجی […]

بازسازی استادیوم شهید وطنی؛ هدیه دولت تدبیر و امید به هواداران نساجی / استاندار مازندران: تیم فوتبال نساجی ، هویت و شناسنامه قائم شهر است

اختصاصی مازنی خبر  / گروه ورزشی: استادیوم شهید وطنی قائم شهر آماده برگزاری بازی های تیم محبوب نساجی در لیگ برتر فوتبال کشور شد تا دغدغه هزاران هوادار این تیم ریشه دار پایان یابد.

استاندار مازندران گفت: در راستای افزایش نشاط و ایجاد امید اجتماعی در شهرستان قائم شهر ، کارخانه و تیم فوتبال نساجی دارای اهمیت بسیاری هستند.

به گزارش مازنی خبر ، احمد حسین زادگان در آئین افتتاحیه بخش های بازسازی شده استادیوم شهید وطنی قائم شهر ، به افزایش امید اجتماعی در استان اشاره کرد و افزود: افزایش سطح رضایت مندی مردم از دولت و دستگاه های اجرائی از راهبردهای بنده در استان بوده و هست.

وی با تاکید بر اینکه برای افزایش نشاط و امید اجتماعی در جامعه ، موارد عملیاتی تعریف کرده ایم ، تصریح کرد: بعضی مسائل نیاز به اعتبارات مالی زیادی ندارد بلکه نیاز به توجه، درک و شناخت درخواست های مردم دارد.

وی با بیان اینکه مدیران باید نسبت به درخواست های مردم حساس باشند ، افزود: کم هزینه ترین راه برای جلب رضایت مردم ، برنامه ریزی درست در حوزه ورزش است.

حسین زادگان ادامه داد: نساجی عشق ، هویت و تاریخ قائم شهر است و باید به آن توجه جدی می کردیم.

احمد حسین زادگان ضمن تقدیر از حامیان مالی و مالکین باشگاه نساجی مازندران در ادوار مختلف ، اظهار داشت: در استان مازندران به دلیل عدم وجود شرکت ها و بنگاه های مالی بزرگ ، در حوزه باشگاه داری با مشکل رو به رو می شویم.

استاندار مازندران افزود: با تمام استعداد های ورزشی که در مازندران داریم در بحث باشگاه داری با مشکل رو به رو هستیم و باید بیشتر از سرمایه گذاران غیربومی استفاده کنیم.

حسین زادگان افزود: کار دولت توجه به زیرساخت هاست و بازسازی استادیوم شهید وطنی که به نوعی ساخت استادیوم جدید محسوب می شود ، در همین راستا انجام شده است.

وی با اشاره به قدمت باشگاه نساجی مازندران ، اظهار داشت: اگر موضوع بازسازی استادیوم شهیدوطنی را نمی دیدیم ، جای اشکال داشت.

نماینده عالی دولت ضمن تقدیر از تمام مسئولین و پیمانکارانی که در سال های اخیر در بحث بازسازی استادیوم شهید وطنی تلاش کردند ، اظهار داشت: مطالبه گری مردم و اصحاب رسانه شهرستان قائمشهر که اهمیت بازسازی استادیوم شهید وطنی را به ما منتقل می کردند یکی از اصلی ترین دلایل تسریع در اتمام این پروژه بود.

حسین زادگان همدلی بین دولت ، مجلس و دستگاه قضائی را رمز اصلی توسعه دانست و ادامه داد: در آستانه انتخابات بعضی ها سعی می کنند مطالبات مردم را به صورت غیرمنصفانه بیان کنند که پسندیده نیست.

استاندار مازندران با اشاره به روند کمک به احیای کارخانه نساجی مازندران نیز اظهار داشت: احیای کارخانه نساجی می تواند یک حامی مالی بزرگ برای تیم فوتبال نساجی به وجود آورد.

به گزارش مازنی خبر ، حسین زادگان افزود: شب گذشته آخرین توافقات با ستاد اجرائی فرمان امام انجام و تفاهم نامه همکاری با این نهاد جهت کمک به کارخانه نساجی و راه اندازی خط های جدید تولید در این کارخانه امضا گردید.

*** مدیرکل ورزش و جوانان استان مازندران گفت: مراحل بازسازی استادیوم شهید وطنی قائم شهر از سال ۹۷ آغاز شد .

به گزارش مازنی خبر ؛ حبیب حسین زادگان در آئین افتتاحیه بخش های بازسازی شده استادیوم شهید وطنی قائم شهر اظهار داشت: با حمایت دولت تدبیر و امید ، ۱۷ میلیارد تومان برای این پروژه هزینه شده است .

حسین زادگان اظهار داشت: احداث یک سکو با ۳۵۰۰ نفر ظرفیت، ایجاد رختکن تیم های میزبان ، مهمان و داوران ، اتاق جلسات و کنفرانس خبری، اتاق پزشک ، اتاق دوپینگ ، میکسدزون ، نصب برج های نوری پیشرفته و اسکوربرد مدرن ، نصب صندلی در تمام سکوها ، نصب گیت ها و دوربین های مدار بسته از جمله اقداماتی بود که در راستای توسعه استادیوم شهید وطنی قائم شهر انجام شد.

وی ضمن اشاره به افتتاح استادیوم های هفت تیز بابل و شهدای نوشهر در هفته دولت، افزود: بازسازی استادیوم شهید وطنی، نماد وحدت و اقدام جهادی است.

مدیرکل ورزش و جوانان استان مازندران ادامه داد: بازسازی استادیوم های شهید وطنی قائم شهر ، شهدای نوشهر و هفت تیر بابل هدیه دولت تدبیر و امید به مردم ورزش دوست مازندران است و انشاالله به زودی استادیوم های نور ، آمل و چالوس نیز به اتمام خواهد رسید.

تنظیم : روفیا قلی نژاد لیندی