کد خبر: 11344تاریخ انتشار : 18:22:52 - شنبه 31 آگوست 2019

استاندار مازندران خبر داد: هشت هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال پروژه دیگر امسال در بندر امیرآباد بهره‌برداری می‌شود

استاندار مازندران اعلام کرد که حدود هشت هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال پروژه زیربنایی و اقتصادی جدید دیگر تا پایان امسال در بندر امیرآباد واقع در شرق این استان به بهره‌برداری می رسد. به گزارش مازنی خبر ، احمد حسین‌زادگان در حاشیه آیین افتتاح سه پروژه زیربنایی بندر امیرآباد در گفت و گو با خبرنگاران […]

استاندار مازندران خبر داد: هشت هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال پروژه دیگر امسال در بندر امیرآباد بهره‌برداری می‌شود

استاندار مازندران اعلام کرد که حدود هشت هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال پروژه زیربنایی و اقتصادی جدید دیگر تا پایان امسال در بندر امیرآباد واقع در شرق این استان به بهره‌برداری می رسد.

به گزارش مازنی خبر ، احمد حسین‌زادگان در حاشیه آیین افتتاح سه پروژه زیربنایی بندر امیرآباد در گفت و گو با خبرنگاران تعداد پروژه های در دست ساخت جدید این بندر را هشت مورد اعلام کرد و گفت که این پروژه ها تا پایان سال جاری با حضور مسئولان کشوری افتتاح خواهد شد.

وی از بندر امیرآباد به عنوان یکی از بنادر مهم شمال کشور نام برد و افزود: این بندر در سال های اخیر در جذب سرمایه گذاری و بخش خصوصی و دولتی رشد خوبی داشته است .

نماینده عالی دولت در مازندران گفت: در مجموع در این مدت بیش از ۱۰ هزار میلیارد ریال سرمایه گذاری خصوصی در بندر امیرآباد جذب شد که نسبت به گذشته رشد قابل ملاحظه‌ای داشت.

وی اضافه کرد : تامین زیرساخت در این بندر می تواند در توسعه استان به خصوص در حوزه صادرات به کشورهای حاشیه دریای خزر نقش مهمی ایفا کند.

به مناسبت هفته دولت با حضور استاندار مازندران سه پروژه زیربنایی در بندر امیرآباد با اعتبار ۵۴۰ میلیارد ریالی به بهره برداری رسید.