کد خبر: 11383تاریخ انتشار : ۱۱:۴۲:۱۲ - چهارشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۸

دلایل سفر اعضای شورای شهر و شهردار قائمشهر به مشهد چه بود؟ / سخنگوی شورای اسلامی شهر در گفتگو با «مازنی خبر»: به دعوت سرمایه گذاران حوزه مبلمان شهری به مشهد رفتیم / مهمان مشهدی ها بودیم

اختصاصی مازنی خبر / گروه اجتماعی: تعدادی از اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار قائم شهر به دعوت مالکان دو کارخانه بزرگ مشهد به این شهر سفر کردند تا از ظرفیت های آنها جهت تغییر مبلمان شهری و زیباسازی شهر قائم شهر استفاده کنند. سخنگوی شورای اسلامی شهر قائم شهر گفت: دعوت سرمایه گذاران از […]

دلایل سفر اعضای شورای شهر و شهردار قائمشهر به مشهد چه بود؟ / سخنگوی شورای اسلامی شهر در گفتگو با «مازنی خبر»: به دعوت سرمایه گذاران حوزه مبلمان شهری به مشهد رفتیم / مهمان مشهدی ها بودیم

اختصاصی مازنی خبر / گروه اجتماعی: تعدادی از اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار قائم شهر به دعوت مالکان دو کارخانه بزرگ مشهد به این شهر سفر کردند تا از ظرفیت های آنها جهت تغییر مبلمان شهری و زیباسازی شهر قائم شهر استفاده کنند.

سخنگوی شورای اسلامی شهر قائم شهر گفت: دعوت سرمایه گذاران از اعضای شورای شهرهای مختلف یک امر طبیعی در کشور محسوب می شود تا ظرفیت کارخانجات و شرکت ها به خوبی معرفی شوند.

دکتر ایمان پویامهر در گفتگوی اختصاصی با «مازنی خبر» در مورد سفر اخیر تعدادی از اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار قائم شهر به مشهد ، اظهار داشت: شهر مشهد یکی از شهرهای مهم صنعتی کشور محسوب می شود که دارای شهرک های صنعتی و کارخانجات بزرگی در حوزه تولید تجهیزات زیباسازی و مبلمان شهری می باشد که در طول سال ، بارها جهت همکاری با شهرداری قائم شهر دعوت نامه ارسال می کنند.

وی ادامه داد: بعد از استقرار سازمان فضا و منظر شهری در شهرداری قائم شهر و با توجه به دعوت نامه های متعددی که از سوی شرکت های مشهدی ارسال گردیده شد ، اعضای کمیسیون سرمایه گذاری شورای اسلامی شهر ، شهردار ، مدیرعامل سازمان فضا و منظر شهری و کارشناس مربوطه به این شهر سفر کردند تا ضمن بازدید از کارخانجات ، مذاکرات همکاری نیز صورت پذیرد.

سخنگوی شورای اسلامی شهر قائم شهر با تاکید بر اینکه زیباسازی ، تغییر در ورودی های شهر قائم شهر و همچنین تغییر مبلمان شهری از برنامه های اصلی شهرداری و شورای شهر می باشد ، اظهار داشت: در کنار بازدید از کارخانجات تولید تجهیزات زیباسازی ، با سرمایه گذاران برجسته و شاخص حوزه انبوه سازی و ایجاد اماکن گردشگری نیز مذاکراتی صورت گرفت تا از ظرفیت آنها در توسعه شهر قائم شهر استفاده گردد.

پویامهر بار دیگر با بیان اینکه حضور اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار قائم شهر در مشهد به دعوت سرمایه گذاران صورت گرفت ، ادامه داد: ما مهمان مشهدی ها بودیم و شهروندان عزیز قائم شهری در آینده ای نزدیک دستاوردهای این سفر را با تغییر مبلمان شهری و زیباسازی شهر خواهند دید.

پویامهر در گفتگو با «مازنی خبر» افزود: مجموعه ای از فعالیت ها از جمله حضور در جلسات شورای اسلامی ، حضور در جلسات کمیسیون های فرعی ، اعزام به ماموریت های کاری و حضور در کلاس های آموزشی  جز فعالیت های یک عضو شورای شهر محسوب می شود و همه ی اعضای شورای شهر قائم شهر باید فعال باشند تا شورای شهری پویا داشته باشیم.

این عضو شورای اسلامی شهر قائم شهر تصریح کرد: اگر قرار است شورای شهر فعالی داشته باشیم باید از ساختمان شورا خارج شویم و جهت جذب سرمایه گذار به رایزنی بپردازیم تا نیازهای شهر را با حضور سرمایه گذاران کاربلد و متخصص برطرف نمائیم.

پویا مهر در پایان ابراز امیدواری کرد حضور سرمایه گذاران در شهر قائم شهر سبب شود تا از ظرفیت های موجود در شهر به سود شهروندان استفاده گردد.

تنظیم: روفیا قلی نژاد لیندی