کد خبر: 11482تاریخ انتشار : ۸:۲۱:۱۳ - شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۸

استاندار مازندران خبر داد: افتتاح طرح های ملی با حضور رئیس جمهور

مقام عالی دولت در مازندران از افتتاح چند طرح بزرگ و ملی با حضور رئیس جمهور در استان خبر داد و گفت: در سفر آتی رئیس جمهور به مازندران چند پروژه بزرگ و ملی از جمله آبرسانی شهرهای گروه الف و تصفیه خانه ساری مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت. ‎ به گزارش مازنی خبر […]

استاندار مازندران خبر داد: افتتاح طرح های ملی با حضور رئیس جمهور

مقام عالی دولت در مازندران از افتتاح چند طرح بزرگ و ملی با حضور رئیس جمهور در استان خبر داد و گفت: در سفر آتی رئیس جمهور به مازندران چند پروژه بزرگ و ملی از جمله آبرسانی شهرهای گروه الف و تصفیه خانه ساری مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت. ‎

به گزارش مازنی خبر ، احمد حسین زادگان با بیان اینکه امسال ۵ هزار و ۵۵۰ طرح با اعتباری بالغ بر ۱۳۰۰میلیارد تومان اعتبارات استانی مصوب شده است، گفت: برخی از این پروژه ها تکمیل و مورد بهره برداری قرار گرفته و مابقی پیشرفت فیزیکی ۲۰تا ۹۰درصدی دارد.

استاندار مازندران از بهره برداری برخی از پروژه های ملی در سفر آتی رییس جمهور به استان خبر داد و گفت: در سفر آتی رئیس جمهور چند پروژه بزرگ و ملی از جمله آبرسانی شهرهای گروه الف و تصفیه خانه ساری مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.

وی گفت: جانمایی سه لکه منطقه آزاد، تفکیک سادات شهر و کتالم و چند طرح پیشنهادی دیگر در جلسه شورای برنامه ریزی استان تصویب و همچنین بررسی طرح جامع مدیریت شهری امیرکلا بررسی شد.

حسین زادگان ایجاد شهرکهای صنفی جهت استقرار و ساماندهی صنوف آلاینده و مزاحم شهری در استان را الزامی دانست و تاکید کرد: شرکت شهرک های صنعتی طبق قانون ایجاد شهرک های صنفی را جدی بگیرد.