کد خبر: 11527تاریخ انتشار : ۱۹:۱۰:۱۴ - یکشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۸

شهردار جدید آمل مشخص شد/ « هاشمی » منتخب شورا +عکس

حمید هاشمی از سوی اعضای شورای اسلامی شهر آمل به عنوان شهردار جدید این شهر انتخاب شد…. به گزارش مازنی خبر  پنجمین نشست انتخاب شهردار جدید آمل برگزار شد و هاشمی نتیجه تصویری برای حمید هاشمی سازمان اتش نشانیتوانست با شکستن هسته سخت رقابت میان اقلیت چهار نفره و اکثریت پنج نفره، رای ۶ نفر […]

شهردار جدید آمل مشخص شد/ « هاشمی » منتخب شورا +عکس

حمید هاشمی از سوی اعضای شورای اسلامی شهر آمل به عنوان شهردار جدید این شهر انتخاب شد….

به گزارش مازنی خبر  پنجمین نشست انتخاب شهردار جدید آمل برگزار شد و هاشمی نتیجه تصویری برای حمید هاشمی سازمان اتش نشانیتوانست با شکستن هسته سخت رقابت میان اقلیت چهار نفره و اکثریت پنج نفره، رای ۶ نفر را جلب و به عنوان شهردار انتخاب شود.

شورای شهر آمل ۹ عضو دارد. طی چهار نشست گذشته برای انتخاب شهردار عدم انعطاف دو طرف سبب شده بود تا انتخاب به بن بست کشیده شود.

هاشمی پیش از این مدیر عامل سازمان آتش نشانی شهرداری ساری بود. وی همچنین معاونت فنی شهرداری منطقه ۳ و مدیر عاملی سازمان عمران شهرداری ساری را در کارنامه دارد .

علی عقیلی نژاد که که بیشترین مخالفت اقلیت شورای شهر آمل را بر می انگیخت در این نشست رای سه تن از اعضای شورا را کسب کرد و جمال قاسمی به عنوان سومین نامزد در کسب رای ناکام ماند.

۱۵ اردیبهشت ماه امسال بود که احمد امیرسلیمانی شهردار سابق شهر آمل پس از ۹ سال تصدی بر مدیریت شهر آمل از سمت خود کناره‌گیری کرد.

به گزارش ایرنا، شهرستان آمل یکی از قدیمی ترین شهرهای استان مازندران است که با ۴۰۱ هزار نفر جمعیت سومین شهر پرجمعیت استان می باشد.

همچنین شهر آمل صنعتی ترین شهر استان محسوب می‌شود و برابر آمارهای رسمی بیش از ۴۰ درصد صنایع و واحدهای تولیدی مازندران را در اختیار دارد.

http://www.shomalnews.com/photo/NewsImage39310383.jpg