کد خبر: 11545تاریخ انتشار : ۱۷:۱۵:۳۵ - دوشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۸

فرماندار شهرستان نور: جنگ، فکر و دانش نظامی کشور را بالا برد/ در راستای رهنمودهای رهبری حرکت کنیم تا شرمنده شهدا نشویم

علی شادمان در جلسه هماهنگی ستاد بزرگداشت هفته دفاع مقدس شهرستان نور با اشاره به اینکه باید حق غیورمردان ایرانی که در هشت سال دفاع مقدس با چشمان باز روی مین ها رفتند و با گذشت و ایثارخود همه چیز را به ما بخشیدند ادا کنیم، اظهار کرد: پایه و اساس نظام مقدس جمهوری اسلامی […]

فرماندار شهرستان نور: جنگ، فکر و دانش نظامی کشور را بالا برد/  در راستای رهنمودهای رهبری حرکت کنیم تا شرمنده شهدا نشویم

علی شادمان در جلسه هماهنگی ستاد بزرگداشت هفته دفاع مقدس شهرستان نور با اشاره به اینکه باید حق غیورمردان ایرانی که در هشت سال دفاع مقدس با چشمان باز روی مین ها رفتند و با گذشت و ایثارخود همه چیز را به ما بخشیدند ادا کنیم، اظهار کرد: پایه و اساس نظام مقدس جمهوری اسلامی و هشت سال جنگ تحمیلی برگرفته از قیام عاشورا بود و با درس گرفتن ازاین ماه پربرکت و نهضت عاشورا این مسیر تا متصل شدن به حکومت صاحب الزمان ادامه خواهد داشت.

به گزارش مازنی خبر ، فرماندار شهرستان نور با بیان اینکه ۸ سال بی سابقه در تاریخ قدرت های جهانی با همه امکانات در مقابل یک انقلاب نوپا ایستادند، تصریح کرد: دشمن طی این مدت با تمام توان خود اعم از توان مالی ،عده و جنایت را به کاربست تا این اتقلاب را از پای دربیارورد غافل ازآنکه دراین سوی میدان زلالی شهادت و از خودگذشتگی رزمندگان ایران قرار داشت.

وی با اشاره به اینکه وجبی از خاک ایران به برکت عاشورا و رهنمودهای امام خمینی (ره) به دشمن داده نشد، خاطرنشان کرد: همه ما مدیون شهدایی هستیم که از همه تعلقات و دارایی خودگذشتند و اکنون به همین خاطروظیفه بسیار سنگینی بر دوش بازماندگان است.

شادمان افزود: مواردی از غرور ملی و تاریخی یک ملت چند دهه بعد خودش را نشان می دهد که هنوز نتوانستیم عظمت ۸ سال دفاع مقدس را درک کنیم .

فرماندار نوربا اشاره به غرور دینی و ملی رزمندگان بیان کرد: جنگ به گونه ای فکر و دانش نظامی را بالا برد که هواپیمای بدون سرنشین آمریکا را سرنگون می کنیم.

شادمان ادامه داد: با توجه به اینکه اشتباهات در همه افراد و در همه دستگاه ها وجود دارد و دشمن در این کشور همه را در یک قالب و در یک جهت می بیند ان شاءالله همه ما که در راستای رهنمودهای رهبری حرکت کنیم تا شرمنده شهدا نشویم.