کد خبر: 11552تاریخ انتشار : ۱۰:۴۱:۱۲ - سه شنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۸

الوعده وفا / قائمشهر رنگ سازندگی گرفت

اختصاصی مازنی خبر / گروه اجتماعی: ساعت از نیمه های شب، گذشته و دقایقیست که وارد سه شنبه ۲۶ شهریور شده ایم. ماشین آلات شهرداری آرام آرام در میدان مرکزی شهر قائم شهر یا همان میدان طالقانی جمع می شوند تا ادامه روکش آسفالت خیابان صالحی مازندرانی را انجام دهند. همزمان در نقاط دیگری از […]

الوعده وفا / قائمشهر رنگ سازندگی گرفت

اختصاصی مازنی خبر / گروه اجتماعی: ساعت از نیمه های شب، گذشته و دقایقیست که وارد سه شنبه ۲۶ شهریور شده ایم. ماشین آلات شهرداری آرام آرام در میدان مرکزی شهر قائم شهر یا همان میدان طالقانی جمع می شوند تا ادامه روکش آسفالت خیابان صالحی مازندرانی را انجام دهند. همزمان در نقاط دیگری از خیابان های شهر نیز پروژه آسفالت در حال انجام است. هم خیابان مهمانسرا که فراموش شده بود و هم خیابان نواب . روزهائی که قیر مانند طلا کمیاب شده و قیمت نجومی به خود گرفته است ، آغاز پروژه آسفالت در خیابان های شهر قائم شهر را می توان آغاز یک اقدام جهادی توسط شهرداری دانست. با پیگیری های عباس صالح زاده شهردار قائم شهر ، این کار شروع شده است و اعضای شورا نیز حمایت های لازم را انجام می دهند. یادمان نمی رود که شهردار قائم شهر در مراسم معارفه اش عنوان کرد خیلی زود نهضت آسفالت را در شهر آغاز می کنم . حالا تابستان تمام نشده این کار آغاز شده است. شاید الوعده وفا مناسب ترین تیتری باشد که می توانیم برای این گزارش در نظر بگیریم آنهم برای شهری که دوباره رنگ سازندگی به خود گرفته است.

  1. ناشناس گفت:

    همین، این کارو که همه شهرهای کشور دارن انجام میدن لطفا” کارهای زیربنایی انجام بدین مشکل پیاده رو خیابان بابل که مثلا” منطقه یک ه ولی پیاده رو نداره تعریض خیابونا فضای سبز ترافیک وحشتناک قائمشهر.تو کوچه چهار متری چرا مجوز تجاری صادر میکنین چرا شهرداری چرا؟