کد خبر: 11565تاریخ انتشار : ۱۰:۵۸:۱۹ - چهارشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۸

فرماندار بهشهر خبر داد: اعضای علی البدل شورای شهر بهشهر معرفی شدند

مازنی خبر : با حضور فرماندار اعضای علی البدل شورای شهر بهشهر معارفه شدند. به گزارش مازنی خبر ، هادی خنجری فرماندار بهشهر در جلسه معارفه و مراسم تحلیف اعضای جدید شورای اسلامی شهر بهشهر اظهار داشت: رعایت مر قانون، تامین منافع مردم از وظایف مهم اعضای شورای شهر است. وی گفت: به استناد دستوری […]

فرماندار بهشهر خبر داد: اعضای علی البدل شورای شهر بهشهر معرفی شدند

مازنی خبر : با حضور فرماندار اعضای علی البدل شورای شهر بهشهر معارفه شدند.

به گزارش مازنی خبر ، هادی خنجری فرماندار بهشهر در جلسه معارفه و مراسم تحلیف اعضای جدید شورای اسلامی شهر بهشهر اظهار داشت: رعایت مر قانون، تامین منافع مردم از وظایف مهم اعضای شورای شهر است.

وی گفت: به استناد دستوری که استاندار وقت صادر کرد و اینکه تمام مسائل حقوقی و قضایی از استان کسب تکلیف شود؛ ما با صدور کیفرخواست و تعلیق پنج نفر از اعضای شورای شهر بهشهر سابق، مکاتبات با استانداری و وزارت کشور و با پیگیری و مراجعات مردم دستور داده شد که به استناد ماده ۷قانون شوراها اعضای علی البدل معرفی شوند.

خنجری افزود: مسوولیت ما در این نظام به پشتوانه خون هایی است که ریخته شد و ما باید پاسدار خوبی برای این خون های شهدا باشیم.

وی، مهمترین مسئله در نظام را پاسداری از خون شهدا دانست و خاطر نشان کرد: رهبری و مردم از ما انتظار دارند در این مسیر گام برداریم و باید با اعتقاد راستین به آرمان شهدا در عمل به قانون ثابت قدم بود.

فرماندار بهشهر با بیان اینکه هیچ یک از مسئولان انتظار ندارند که اعضای شورای شهر خلاف قانون عمل کنند؛ تصریح کرد: باید برای اجرای معنویات رهبری و امام راحل و ارزش های انقلاب و شهدا در مسیر قانون حرکت شود.

خنجری گفت: رعایت مر قانون، تامین منافع مردم از وظایف مهم اعضای شورای شهر است.

وی اظهار داشت: متاسفانه چالش امروز آن است که برخی از اعضای شورای شهر کل کشور، خود را در لباس خود می بینند؛ در صورتی که شورا جایگاهی است که به امانت به آنان سپرده شد.

خنجری گفت: وجود تلاطم در اعضای شورای شهر سابق بهشهر در انتخاب شهردار و موارد بعد از آن موجب شد تا فرصت خدمتگزاری شما فراهم شود و باید بستری فراهم شود تا در کنار هم با دوستی، نگاه به ارزش ها، نگاه به قانون و تجمیع ظرفیت ها به مردم خدمت کنید.

خنجری بیان داشت: خدمت به مردم اصل است و نباید به حاشیه ها توجه شود و برادرانه و دوستانه با همدلی مسیری طی شود که فضای تاریک گذشته فراموش و به مردم خدمت شود.

در این مراسم حبیب ملک پوری، صادقعلی سعدی، سیدمحمد باقری و محمد عموزادخلیلی به عنوان اعضای اصلی شورای اسلامی شهر بهشهر معرفی شدند و علی محمد عارفی لمراسکی از دیگر اعضای علی البدل استعفا داد.

 

مهر