کد خبر: 11589تاریخ انتشار : ۱۰:۰۰:۴۷ - پنج شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۸

فرمانده سپاه قائم شهر خبر داد: افتتاح ۱۰ مسکن محرومان در هفته دفاع مقدس

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج قائم‌شهر از افتتاح ۱۰ واحد مسکن محرومان در هفته دفاع مقدس در این شهرستان خبر داد. به گزارش مازنی خبر و به نقل از فارس، حسن علیزاده در نشست خبری به‌مناسبت فرارسیدن هفته دفاع مقدس با بیان اینکه هدف ما در این هفته حفظ و نشر آثار و ارزش‌های دفاع مقدس […]

فرمانده سپاه قائم شهر خبر داد: افتتاح ۱۰ مسکن محرومان در هفته دفاع مقدس

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج قائم‌شهر از افتتاح ۱۰ واحد مسکن محرومان در هفته دفاع مقدس در این شهرستان خبر داد.

به گزارش مازنی خبر و به نقل از فارس، حسن علیزاده در نشست خبری به‌مناسبت فرارسیدن هفته دفاع مقدس با بیان اینکه هدف ما در این هفته حفظ و نشر آثار و ارزش‌های دفاع مقدس و ترویج فرهنگ ولایت‌مداری، ایثار، شهادت و خودباوری است، اظهار کرد: برنامه‌های هفته دفاع مقدس امسال با شعار« ما پیروزیم» آغاز می‌شود.

وی افزود: در هفته دفاع مقدس امسال بیش از ۶۰۰ برنامه شاخص در سطح شهرستان، پایگاه‌ها و مساجد برگزار می‌شود.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج قائم‌شهر تصریح کرد: تجمع بزرگ عاشوراییان با حضور بیش از ۱۰۰ نفر از گردان‌ها از برنامه‌های شاخص هفته دفاع مقدس است تا صلابت خود را با حضور حماسی به اثبات برساند.

علیزاده با بیان اینکه نواختن زنگ مقاومت و ایثار در تمام مدارس شهرستان، افتتاح ۱۰ واحد مسکن محرومان، افتتاح یک واحد پرورش شترمرغ و یک واحد پرورش قارچ خانگی، عطرافشانی مزار شهدا و قدردانی از خانواده شهدا از جمله برنامه‌های مهم این هفته است، گفت: در این یادواره‌های سعی کردیم تا از سخنرانان دعوت کنیم و مقام شامخ شهدا را گرامی بداریم.

https://media.farsnews.com/Uploaded/Files/Images/1398/06/27/13980627000675_Test_PhotoN.jpg