کد خبر: 11659تاریخ انتشار : ۷:۳۰:۰۰ - سه شنبه ۲ مهر ۱۳۹۸

خبری نگران کننده از صنعت هواپیمائی مازندران / هواداران نساجی مسببین خروج وارش از مازندران را نخواهند بخشید

اختصاصی مازنی خبر / روفیا قلی نژاد لیندی : خبر کوتاه است و نگران کننده ؛ هواپیمائی وارش قصد ترک استان مازندران را دارد. اولین و تنهاترین ایرلاین بومی مازندران که با هزاران امید و هدف در دوران استانداری محمد اسلامی افتتاح شد. حالا اسلامی وزیر راه وشهرسازی است و هواپیمائی وارش هم قصد دارد […]

خبری نگران کننده از صنعت هواپیمائی مازندران / هواداران نساجی مسببین خروج وارش از مازندران را نخواهند بخشید

اختصاصی مازنی خبر / روفیا قلی نژاد لیندی : خبر کوتاه است و نگران کننده ؛ هواپیمائی وارش قصد ترک استان مازندران را دارد. اولین و تنهاترین ایرلاین بومی مازندران که با هزاران امید و هدف در دوران استانداری محمد اسلامی افتتاح شد. حالا اسلامی وزیر راه وشهرسازی است و هواپیمائی وارش هم قصد دارد از مازندران برود…

هواپمائی وارش در همین مدت یک ساله بیش از ۱۷۰ نفر را در مازندران مشغول به کار کرده است ولی خروج وارش از مازندران باعث خواهد شد این ۱۷۰ نفر از کار بیکار شوند و مازندران نیز تنهاترین ایرلاین بومی اش را از دست بدهد.

هواپیمائی وارش، مسائل فنی فرودگاه ساری و همچنین سنگ اندازی های بعضی مسئولین و افراد را دلیل ترک استان مازندران عنوان کرده است در صورتیکه همه این موارد با یک مدیریت صحیح از سوی استاندار و مدیرکل فرودگاه های مازندران قابل رفع است.

نکته قابل تامل اینجاست که هواپیمائی وارش ، ۴۰ درصد از سهام باشگاه پُرهوادار  نساجی مازندران را نیز در اختیار دارد و عملا با خروج این ایرلاین از مازندران ، باشگاه نساجی ، رضا حدادیان را از دست خواهد داد.

حدادیان فردیست که در زمان حضور نساجی در لیگ برتر حمایت های به موقع و مناسبی از باشگاه داشته است و امروز از جایگاه بسیار محبوبی در بین هواداران نساجی و مردم قائم شهر برخوردار است. بعد از انتشار خروج ایرلاین وارش از مازندران ، با نگاهی به صفحات بیشمار هواداری نساجی در فضای مجازی می توانید به محبوبیت بی نظیر رضا حدادیان در بین این هواداران پی ببرید که همگی خواستار حمایت مسئولین استانی و ملی از وارش شده اند.

بسیاری از هواداران نساجی از استاندار مازندران خواهان حمایت های بیشتری از هواپیمائی وارش هستند و حمایت های فعلی حسین زادگان را کافی نمی دانند و عده ی بیشمار دیگری از این هواداران ، از محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی خواستار ورود به این موضوع و برخورد جدی وی با مسئولین فرودگاه ساری شده اند.

محمد اسلامی از جایگاه بسیار محبوبی نزد هواداران نساجی برخوردار است و شاید به جرات گفت کمتر مسئولی در تاریخ این باشگاه چنین محبوبیتی کسب کرده است لذا این هواداران بار دیگر انتظار دارند وزیر راه و شهرسازی حامی اسپانسر اصلی باشگاه شان باشد و با دستور ویژه جهت رفع مشکلات فنی فرودگاه ساری ، مانع خروج هواپیمائی وارش از مازندران و در نهایت تداوم حضور رضا حدادیان در باشگاه نساجی باشد.

در هر صورت ترک هواپیمائی وارش از مازندران ، خروج قطعی رضا حدادیان از باشگاه نساجی را در پی خواهد داشت. موضوعی که بحران و چالش جدی را پیش روی محبوب ترین و قدیمی ترین باشگاه ورزشی شمال کشور قرار خواهد داد.

حالا هواداران نساجی منتظر هستند که این نگرانی ها هر چه زودتر برطرف شود. لحظاتی که به سختی برای صدها هزار هوادار نساجی سپری می شود.

وارش باید در مازندران بماند.